BTC $81.413 ▼ 2.28%ETH $2.395 ▼ 2.20%SOL $104.13 ▼ 1.81%HYPE $77.72 ▼ 2.64%ZEC $1.219 ▼ 6.69%XRP $1.31 ▼ 2.50%NEAR $4.94 ▼ 5.17%DOGE $0.0792 ▼ 2.30%BNB $734.81 ▼ 1.36%XAUT $4.017 ▼ 0.87%SUI $0.9829 ▼ 3.03%UNI $7.05 ▼ 4.36%ENA $0.1984 ▼ 5.34%LINK $12.05 ▼ 2.87%WLD $0.5550 ▼ 3.09%LTC $59.02 ▼ 3.44%TAO $259.24 ▼ 3.31%ADA $0.2141 ▼ 3.78%AVAX $9.19 ▲ 0.28%ASTER $0.6984 ▼ 2.44%AAVE $147.56 ▲ 0.39%LIT $3.44 ▼ 9.06%PUMP $0.004615 ▼ 9.06%XMR $609.88 ▼ 0.84%BTC $81.413 ▼ 2.28%ETH $2.395 ▼ 2.20%SOL $104.13 ▼ 1.81%HYPE $77.72 ▼ 2.64%ZEC $1.219 ▼ 6.69%XRP $1.31 ▼ 2.50%NEAR $4.94 ▼ 5.17%DOGE $0.0792 ▼ 2.30%BNB $734.81 ▼ 1.36%XAUT $4.017 ▼ 0.87%SUI $0.9829 ▼ 3.03%UNI $7.05 ▼ 4.36%ENA $0.1984 ▼ 5.34%LINK $12.05 ▼ 2.87%WLD $0.5550 ▼ 3.09%LTC $59.02 ▼ 3.44%TAO $259.24 ▼ 3.31%ADA $0.2141 ▼ 3.78%AVAX $9.19 ▲ 0.28%ASTER $0.6984 ▼ 2.44%AAVE $147.56 ▲ 0.39%LIT $3.44 ▼ 9.06%PUMP $0.004615 ▼ 9.06%XMR $609.88 ▼ 0.84%
FCoinFoss

Chainlink (LINK) Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $12.05 · en önemli metrikler tek sayfada

$486.61M
Toplam açık pozisyon (OI)
$1.49M
Likitasyonlar 24 h
0.0002%
Ø Fonlama Oranı
$341.34M
Hacim 24 h
$12.01
Spot Fiyat
-3.16%
Değişim (24s)
$9.21B
Piyasa Değeri
$244.43M
Spot Hacim 24 h

LINK Piyasa Analizi

LINK, kripto para piyasa değeri sıralamasında #16 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $12.05 olup son 24 saatte -3,16% geriledi, son 7 günde ise -3,73% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $9.21B, 24 saatlik spot işlem hacmi $244.43M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $486.61M — en büyük pay %21 ile Gate borsasında; 21 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0002 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 252 işlemde toplam $1.49M LINK pozisyonu likide edildi ($1.47M long, $16.5K short — likitasyonların %99'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,735: long tarafı belirgin şekilde baskın — hesapların büyük çoğunluğu yükseliş bekliyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (17)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$96.71M19.9%-6.26%
OKX$23.77M4.9%-1.37%
Bybit$68.08M14.0%-3.07%
Bitget$46.14M9.5%-2.02%
Gate$102.18M21.0%-3.86%
Bitfinex$440.3K0.1%-4.29%
Aster$923.4K0.2%-14.15%
Backpack$225.7K0.1%-10.40%
Crypto.com$205.5K0.0%+3.41%
Dydx$323.5K0.1%-3.50%
Hyperliquid$59.19M12.2%-2.28%
Kraken$5.61M1.1%-1.52%
KuCoin$18.74M3.9%-1.13%
Lighter$1.39M0.3%-7.50%
MEXC$40.27M8.3%+18.42%
Paradex$23.9K0.0%-3.23%
WhiteBIT$22.38M4.6%-5.28%

Fonlama Oranı borsa bazında (21)

BorsaRateYıllıklandırılmış
HTX0.0100%11.0%
Lighter0.0096%10.5%
Aster0.0085%9.4%
Bitunix0.0070%7.7%
Paradex0.0064%7.0%
Gate0.0062%6.8%
Backpack0.0013%1.4%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Bitfinex0.0000%0.0%
Dydx0.0000%0.0%
OKX-0.0000%-0.0%
BingX-0.0003%-0.3%
Kraken-0.0007%-0.8%
Bitget-0.0019%-2.1%
Crypto.com-0.0025%-2.7%
Binance-0.0050%-5.5%
MEXC-0.0051%-5.6%
Lbank-0.0056%-6.1%
Bybit-0.0063%-6.9%
KuCoin-0.0064%-7.0%
WhiteBIT-0.0123%-13.5%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$1.0K$8.7K$9.8K9
4 saat$1.3K$8.7K$10.0K10
12 saat$455.1K$16.5K$471.6K119
24 saat$1.47M$16.5K$1.49M252

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance63.4%36.6%1.734
OKX73.5%26.5%2.770
Bybit72.1%27.9%2.579
Gate64.2%35.8%1.791
HTX62.9%37.1%1.694

LINK 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.008%-0.003%0.002%0.006%0.011%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$472M$484M$496M$507M$519M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

LINK Detayları

→ LINK: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ LINK: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ LINK: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ LINK: Long/Short Oranı
→ LINK: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

LINK ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #10–#22):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
10ZEC$1.213-6,97%$20.63B
11HYPE$77.42-3,33%$17.22B
12DOGE$0.0789-2,54%$12.35B
13XMR$607.29-0,96%$11.43B
14USDS$0.9994-0,09%$9.94B
15WBT$78.86-2,45%$9.37B
17LEO$9.03-0,09%$8.31B
18ADA$0.2133-4,21%$8.02B
19NEAR$4.92-5,43%$6.45B
20XLM$0.1757-3,28%$6.18B

Sıkça Sorulan Sorular

LINK fiyatı şu anda ne kadar?

LINK şu anda $12.05 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -3,16% geriledi, son 7 günlük değişim -3,73%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

LINK piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

LINK toplam piyasa değeri $9.21B ve kripto para sıralamasında #16 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $244.43M.

LINK açık pozisyonu (OI) ne kadar?

LINK vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $486.61M. En büyük pay %21 ile Gate borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

LINK fonlama oranı ne anlama geliyor?

21 borsanın ortalama LINK fonlama oranı şu anda %0,0002 (yıllıklandırılmış yaklaşık %0,2). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar LINK pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 252 işlemde toplam $1.49M değerinde LINK pozisyonu likide edildi. Bunun $1.47M kadarı long, $16.5K kadarı short pozisyonlardan geldi.

LINK için diğer veriler

LINK Likitasyonlar · LINK Fonlama Oranı · LINK Açık Pozisyon · LINK L/S Oranı · LINK Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

Chainlink (LINK) nedir?

Chainlink (LINK), piyasa değerine göre şu anda 16. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $9.21B seviyesindedir.

Bu sayfada LINK için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

LINK farklı para birimlerinde

Para birimi1 LINK değeri
TRY₺596,66
USD$12,01
EUR€10,71
GBP£8,97
RUBRUB 979,06
CNYCN¥80,33

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.