BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%
FCoinFoss

Dogecoin (DOGE) Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.0790 · en önemli metrikler tek sayfada

$1.03B
Toplam açık pozisyon (OI)
$3.54M
Likitasyonlar 24 h
0.0042%
Ø Fonlama Oranı
$970.81M
Hacim 24 h
$0.0789
Spot Fiyat
-2.54%
Değişim (24s)
$12.35B
Piyasa Değeri
$597.45M
Spot Hacim 24 h

DOGE Piyasa Analizi

DOGE, kripto para piyasa değeri sıralamasında #12 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.0790 olup son 24 saatte -2,54% geriledi, son 7 günde ise -2,68% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $12.35B, 24 saatlik spot işlem hacmi $597.45M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $1.03B — en büyük pay %21,2 ile Binance borsasında; 21 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0042 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 782 işlemde toplam $3.54M DOGE pozisyonu likide edildi ($3.47M long, $74.1K short — likitasyonların %98'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 2,734: long tarafı belirgin şekilde baskın — hesapların büyük çoğunluğu yükseliş bekliyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (17)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$217.01M21.2%-1.69%
OKX$99.14M9.7%-0.21%
Bybit$111.89M10.9%-3.43%
Bitget$102.43M10.0%-0.75%
Gate$187.04M18.3%-2.17%
Bitfinex$778.7K0.1%-0.31%
Aster$6.08M0.6%-3.14%
Backpack$423.1K0.0%+11.59%
Crypto.com$326.7K0.0%-3.39%
Dydx$178.1K0.0%-2.49%
Hyperliquid$88.58M8.6%-8.13%
Kraken$4.37M0.4%-9.73%
KuCoin$57.74M5.6%+1.70%
Lighter$878.4K0.1%-17.20%
MEXC$89.50M8.7%-12.98%
Paradex$11.8K0.0%-2.55%
WhiteBIT$58.69M5.7%-1.20%

Fonlama Oranı borsa bazında (21)

BorsaRateYıllıklandırılmış
HTX0.0100%11.0%
KuCoin0.0100%11.0%
Lighter0.0096%10.5%
Bitget0.0073%8.0%
BingX0.0072%7.9%
Paradex0.0060%6.5%
Bybit0.0057%6.2%
Gate0.0045%4.9%
WhiteBIT0.0044%4.8%
Crypto.com0.0037%4.1%
OKX0.0036%4.0%
Binance0.0034%3.8%
Lbank0.0034%3.8%
MEXC0.0033%3.6%
Bitunix0.0029%3.2%
Aster0.0012%1.3%
Backpack0.0009%1.0%
Kraken0.0007%0.7%
Hyperliquid0.0003%0.3%
Bitfinex0.0000%0.0%
Dydx0.0000%0.0%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$6.8K$39.4K$46.1K26
4 saat$7.3K$40.1K$47.4K30
12 saat$2.22M$52.2K$2.27M449
24 saat$3.47M$74.1K$3.54M782

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance73.2%26.8%2.734
OKX78.8%21.2%3.710
Bybit79.0%21.0%3.771
Gate79.0%21.0%3.760
HTX57.6%42.4%1.357

DOGE 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.007%-0.003%0.002%0.006%0.011%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$971M$1.0B$1.1B$1.1B$1.1B16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

DOGE Detayları

→ DOGE: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ DOGE: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ DOGE: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ DOGE: Long/Short Oranı
→ DOGE: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

DOGE ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #6–#18):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
6USDC$0.9995-0,02%$72.07B
7SOL$103.81-2,09%$61.22B
8TRX$0.3288-0,43%$31.24B
9FIGR_HELOC$1.03-0,14%$26.17B
10ZEC$1.213-6,97%$20.63B
11HYPE$77.42-3,33%$17.22B
13XMR$607.29-0,96%$11.43B
14USDS$0.9994-0,09%$9.94B
15WBT$78.86-2,45%$9.37B
16LINK$12.01-3,16%$9.21B

Sıkça Sorulan Sorular

DOGE fiyatı şu anda ne kadar?

DOGE şu anda $0.0790 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -2,54% geriledi, son 7 günlük değişim -2,68%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

DOGE piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

DOGE toplam piyasa değeri $12.35B ve kripto para sıralamasında #12 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $597.45M.

DOGE açık pozisyonu (OI) ne kadar?

DOGE vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $1.03B. En büyük pay %21,2 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

DOGE fonlama oranı ne anlama geliyor?

21 borsanın ortalama DOGE fonlama oranı şu anda %0,0042 (yıllıklandırılmış yaklaşık %4,6). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar DOGE pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 782 işlemde toplam $3.54M değerinde DOGE pozisyonu likide edildi. Bunun $3.47M kadarı long, $74.1K kadarı short pozisyonlardan geldi.

DOGE için diğer veriler

DOGE Likitasyonlar · DOGE Fonlama Oranı · DOGE Açık Pozisyon · DOGE L/S Oranı · DOGE Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

Dogecoin (DOGE) nedir?

Dogecoin (DOGE), piyasa değerine göre şu anda 12. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $12.35B seviyesindedir.

Bu sayfada DOGE için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

DOGE farklı para birimlerinde

Para birimi1 DOGE değeri
TRY₺3,92
USD$0,07894
EUR€0,07037
GBP£0,05894
RUBRUB 6,43
CNYCN¥0,5279

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.