BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%
FCoinFoss

Filecoin (FIL) Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.9888 · en önemli metrikler tek sayfada

$181.58M
Toplam açık pozisyon (OI)
$3.21M
Likitasyonlar 24 h
0.0005%
Ø Fonlama Oranı
$388.64M
Hacim 24 h
$0.9871
Spot Fiyat
-3.89%
Değişim (24s)
$825.70M
Piyasa Değeri
$165.09M
Spot Hacim 24 h

FIL Piyasa Analizi

FIL, kripto para piyasa değeri sıralamasında #84 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.9888 olup son 24 saatte -3,89% geriledi, son 7 günde ise -14,75% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $825.70M, 24 saatlik spot işlem hacmi $165.09M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $181.58M — en büyük pay %32,7 ile Binance borsasında; 18 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0005 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 625 işlemde toplam $3.21M FIL pozisyonu likide edildi ($3.10M long, $111.2K short — likitasyonların %97'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,181: long tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (14)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$59.31M32.7%-2.20%
OKX$20.39M11.2%+8.30%
Bybit$15.91M8.8%-3.58%
Bitget$10.77M5.9%-5.22%
Gate$40.23M22.1%-17.41%
Bitfinex$113.4K0.1%+10.87%
Aster$723.6K0.4%-3.56%
Crypto.com$18.5K0.0%+0.57%
Dydx$59.8K0.0%-3.89%
Hyperliquid$10.72M5.9%-7.21%
Kraken$1.95M1.1%+4.90%
KuCoin$6.47M3.6%-6.01%
Lighter$129.9K0.1%-23.17%
WhiteBIT$14.78M8.1%+0.33%

Fonlama Oranı borsa bazında (18)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Crypto.com0.0173%18.9%
HTX0.0100%11.0%
Aster0.0100%11.0%
WhiteBIT0.0100%11.0%
Lighter0.0096%10.5%
Kraken0.0043%4.7%
Hyperliquid0.0004%0.5%
Bitfinex0.0000%0.0%
Dydx0.0000%0.0%
Bitget-0.0016%-1.8%
BingX-0.0016%-1.8%
Binance-0.0030%-3.2%
Lbank-0.0030%-3.3%
Bitunix-0.0039%-4.3%
Gate-0.0056%-6.1%
Bybit-0.0064%-7.0%
OKX-0.0098%-10.8%
KuCoin-0.0175%-19.2%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$11.0K$11.0K8
4 saat$8.8K$11.3K$20.0K18
12 saat$483.5K$65.2K$548.7K191
24 saat$3.10M$111.2K$3.21M625

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance54.1%45.9%1.181
OKX75.1%24.9%3.010
Bybit68.8%31.2%2.203
Gate64.0%36.0%1.777
HTX79.8%20.2%3.950

FIL 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.036%-0.024%-0.012%0.000%0.013%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$163M$175M$187M$199M$211M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

FIL Detayları

→ FIL: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ FIL: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ FIL: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ FIL: Long/Short Oranı
→ FIL: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

FIL ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #78–#90):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
78BCAP$105.22-0,49%$958.78M
79ATOM$1.75+1,30%$941.24M
80RENDER$1.75-7,05%$909.96M
81PI$0.0785-0,56%$885.93M
82LIT$3.42-10,77%$856.53M
83OUSD$0.9985-0,08%$835.55M
85NEXO$0.8097-2,00%$809.44M
86INJ$8.00-5,75%$799.82M
87PEARL$2.21-6,97%$785.05M
88USTB$11.25+0,01%$782.22M

Sıkça Sorulan Sorular

FIL fiyatı şu anda ne kadar?

FIL şu anda $0.9888 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -3,89% geriledi, son 7 günlük değişim -14,75%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

FIL piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

FIL toplam piyasa değeri $825.70M ve kripto para sıralamasında #84 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $165.09M.

FIL açık pozisyonu (OI) ne kadar?

FIL vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $181.58M. En büyük pay %32,7 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

FIL fonlama oranı ne anlama geliyor?

18 borsanın ortalama FIL fonlama oranı şu anda %0,0005 (yıllıklandırılmış yaklaşık %0,6). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar FIL pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 625 işlemde toplam $3.21M değerinde FIL pozisyonu likide edildi. Bunun $3.10M kadarı long, $111.2K kadarı short pozisyonlardan geldi.

FIL için diğer veriler

FIL Likitasyonlar · FIL Fonlama Oranı · FIL Açık Pozisyon · FIL L/S Oranı · FIL Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

Filecoin (FIL) nedir?

Filecoin (FIL), piyasa değerine göre şu anda 84. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $825.70M seviyesindedir.

Bu sayfada FIL için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

FIL farklı para birimlerinde

Para birimi1 FIL değeri
TRY₺49,04
USD$0,9871
EUR€0,88
GBP£0,737
RUBRUB 80,47
CNYCN¥6,60

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.