BTC $81.413 ▼ 2.28%ETH $2.395 ▼ 2.20%SOL $104.13 ▼ 1.81%HYPE $77.72 ▼ 2.64%ZEC $1.219 ▼ 6.69%XRP $1.31 ▼ 2.50%NEAR $4.94 ▼ 5.17%DOGE $0.0792 ▼ 2.30%BNB $734.81 ▼ 1.36%XAUT $4.017 ▼ 0.87%SUI $0.9829 ▼ 3.03%UNI $7.05 ▼ 4.36%ENA $0.1984 ▼ 5.34%LINK $12.05 ▼ 2.87%WLD $0.5550 ▼ 3.09%LTC $59.02 ▼ 3.44%TAO $259.24 ▼ 3.31%ADA $0.2141 ▼ 3.78%AVAX $9.19 ▲ 0.28%ASTER $0.6984 ▼ 2.44%AAVE $147.56 ▲ 0.39%LIT $3.44 ▼ 9.06%PUMP $0.004615 ▼ 9.06%XMR $609.88 ▼ 0.84%BTC $81.413 ▼ 2.28%ETH $2.395 ▼ 2.20%SOL $104.13 ▼ 1.81%HYPE $77.72 ▼ 2.64%ZEC $1.219 ▼ 6.69%XRP $1.31 ▼ 2.50%NEAR $4.94 ▼ 5.17%DOGE $0.0792 ▼ 2.30%BNB $734.81 ▼ 1.36%XAUT $4.017 ▼ 0.87%SUI $0.9829 ▼ 3.03%UNI $7.05 ▼ 4.36%ENA $0.1984 ▼ 5.34%LINK $12.05 ▼ 2.87%WLD $0.5550 ▼ 3.09%LTC $59.02 ▼ 3.44%TAO $259.24 ▼ 3.31%ADA $0.2141 ▼ 3.78%AVAX $9.19 ▲ 0.28%ASTER $0.6984 ▼ 2.44%AAVE $147.56 ▲ 0.39%LIT $3.44 ▼ 9.06%PUMP $0.004615 ▼ 9.06%XMR $609.88 ▼ 0.84%
FCoinFoss

Ethereum (ETH) Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $2.395 · en önemli metrikler tek sayfada

$24.65B
Toplam açık pozisyon (OI)
$88.73M
Likitasyonlar 24 h
0.0049%
Ø Fonlama Oranı
$33.53B
Hacim 24 h
$2.388
Spot Fiyat
-2.46%
Değişim (24s)
$291.70B
Piyasa Değeri
$12.58B
Spot Hacim 24 h

ETH Piyasa Analizi

ETH, kripto para piyasa değeri sıralamasında #2 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $2.395 olup son 24 saatte -2,46% geriledi, son 7 günde ise -1,99% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $291.70B, 24 saatlik spot işlem hacmi $12.58B seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $24.65B — en büyük pay %22,7 ile Binance borsasında; 22 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0049 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 7.019 işlemde toplam $88.73M ETH pozisyonu likide edildi ($80.98M long, $7.75M short — likitasyonların %91'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 3,527: long tarafı belirgin şekilde baskın — hesapların büyük çoğunluğu yükseliş bekliyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (19)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$5.60B22.7%+1.00%
OKX$1.44B5.8%+4.48%
Bybit$1.98B8.0%+4.13%
Bitget$1.94B7.9%+5.42%
Gate$1.81B7.3%-0.86%
Bitfinex$27.51M0.1%-3.25%
Deribit$244.52M1.0%+1.69%
Aster$207.73M0.8%-1.09%
Backpack$11.86M0.1%-1.34%
CME$3.49B14.2%+0.00%
Crypto.com$422.43M1.7%-2.15%
Dydx$20.37M0.1%-17.12%
Hyperliquid$2.60B10.6%-4.07%
Kraken$66.68M0.3%+0.84%
KuCoin$417.44M1.7%+2.40%
Lighter$86.98M0.3%-11.74%
MEXC$3.22B13.1%+10.58%
Paradex$3.17M0.0%+2.54%
WhiteBIT$1.06B4.3%+1.66%

Fonlama Oranı borsa bazında (22)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Bitget0.0100%11.0%
BingX0.0100%11.0%
Lighter0.0096%10.5%
Aster0.0093%10.2%
Paradex0.0083%9.0%
WhiteBIT0.0081%8.9%
OKX0.0080%8.8%
KuCoin0.0074%8.1%
HTX0.0058%6.4%
Bitunix0.0048%5.3%
Gate0.0044%4.8%
Binance0.0040%4.3%
Lbank0.0040%4.3%
MEXC0.0039%4.3%
Kraken0.0020%2.1%
Bybit0.0019%2.1%
Bitfinex0.0015%1.6%
Deribit0.0013%1.4%
Backpack0.0013%1.4%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Crypto.com0.0007%0.8%
Dydx0.0000%0.0%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$885.3K$1.42M$2.31M302
4 saat$1.51M$1.62M$3.12M447
12 saat$52.94M$6.03M$58.97M4.176
24 saat$80.98M$7.75M$88.73M7.019

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance77.9%22.1%3.527
OKX75.4%24.6%3.070
Bybit73.5%26.4%2.781
Bitget80.7%19.3%4.189
Gate69.0%31.0%2.228
HTX51.4%48.6%1.056

ETH 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.003%0.001%0.004%0.007%0.011%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$23.2B$23.7B$24.2B$24.6B$25.1B16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

ETH Detayları

→ ETH: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ ETH: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ ETH: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ ETH: Long/Short Oranı
→ ETH: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

ETH ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #1–#8):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
1BTC$81.191-2,55%$1632.20B
3USDT$0.9989-0,05%$182.53B
4BNB$732.26-1,56%$96.30B
5XRP$1.31-2,88%$82.73B
6USDC$0.9995-0,02%$72.07B
7SOL$103.81-2,09%$61.22B
8TRX$0.3288-0,43%$31.24B

Sıkça Sorulan Sorular

ETH fiyatı şu anda ne kadar?

ETH şu anda $2.395 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -2,46% geriledi, son 7 günlük değişim -1,99%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

ETH piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

ETH toplam piyasa değeri $291.70B ve kripto para sıralamasında #2 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $12.58B.

ETH açık pozisyonu (OI) ne kadar?

ETH vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $24.65B. En büyük pay %22,7 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

ETH fonlama oranı ne anlama geliyor?

22 borsanın ortalama ETH fonlama oranı şu anda %0,0049 (yıllıklandırılmış yaklaşık %5,3). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar ETH pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 7.019 işlemde toplam $88.73M değerinde ETH pozisyonu likide edildi. Bunun $80.98M kadarı long, $7.75M kadarı short pozisyonlardan geldi.

ETH için diğer veriler

ETH Likitasyonlar · ETH Fonlama Oranı · ETH Açık Pozisyon · ETH L/S Oranı · ETH Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

Ethereum (ETH) nedir?

Ethereum (ETH), piyasa değerine göre şu anda 2. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $291.70B seviyesindedir.

Bu sayfada ETH için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

ETH farklı para birimlerinde

Para birimi1 ETH değeri
TRY₺118.627,44
USD$2.387,82
EUR€2.128,81
GBP£1.782,89
RUBRUB 194.656,39
CNYCN¥15.970,28

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.