BTC $81.413 ▼ 2.28%ETH $2.395 ▼ 2.20%SOL $104.13 ▼ 1.81%HYPE $77.72 ▼ 2.64%ZEC $1.219 ▼ 6.69%XRP $1.31 ▼ 2.50%NEAR $4.94 ▼ 5.17%DOGE $0.0792 ▼ 2.30%BNB $734.81 ▼ 1.36%XAUT $4.017 ▼ 0.87%SUI $0.9829 ▼ 3.03%UNI $7.05 ▼ 4.36%ENA $0.1984 ▼ 5.34%LINK $12.05 ▼ 2.87%WLD $0.5550 ▼ 3.09%LTC $59.02 ▼ 3.44%TAO $259.24 ▼ 3.31%ADA $0.2141 ▼ 3.78%AVAX $9.19 ▲ 0.28%ASTER $0.6984 ▼ 2.44%AAVE $147.56 ▲ 0.39%LIT $3.44 ▼ 9.06%PUMP $0.004615 ▼ 9.06%XMR $609.88 ▼ 0.84%BTC $81.413 ▼ 2.28%ETH $2.395 ▼ 2.20%SOL $104.13 ▼ 1.81%HYPE $77.72 ▼ 2.64%ZEC $1.219 ▼ 6.69%XRP $1.31 ▼ 2.50%NEAR $4.94 ▼ 5.17%DOGE $0.0792 ▼ 2.30%BNB $734.81 ▼ 1.36%XAUT $4.017 ▼ 0.87%SUI $0.9829 ▼ 3.03%UNI $7.05 ▼ 4.36%ENA $0.1984 ▼ 5.34%LINK $12.05 ▼ 2.87%WLD $0.5550 ▼ 3.09%LTC $59.02 ▼ 3.44%TAO $259.24 ▼ 3.31%ADA $0.2141 ▼ 3.78%AVAX $9.19 ▲ 0.28%ASTER $0.6984 ▼ 2.44%AAVE $147.56 ▲ 0.39%LIT $3.44 ▼ 9.06%PUMP $0.004615 ▼ 9.06%XMR $609.88 ▼ 0.84%
FCoinFoss

Aptos (APT) Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.7656 · en önemli metrikler tek sayfada

$103.51M
Toplam açık pozisyon (OI)
$432.4K
Likitasyonlar 24 h
-0.0017%
Ø Fonlama Oranı
$133.01M
Hacim 24 h
$0.7621
Spot Fiyat
-7.15%
Değişim (24s)
$672.96M
Piyasa Değeri
$52.53M
Spot Hacim 24 h

APT Piyasa Analizi

APT, kripto para piyasa değeri sıralamasında #95 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.7656 olup son 24 saatte -7,15% geriledi, son 7 günde ise -9,15% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $672.96M, 24 saatlik spot işlem hacmi $52.53M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $103.51M — en büyük pay %22,5 ile Bybit borsasında; 20 borsanın ortalama fonlama oranı %-0,0017 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 273 işlemde toplam $432.4K APT pozisyonu likide edildi ($423.7K long, $8.7K short — likitasyonların %98'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,178: long tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (16)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$21.23M20.5%-8.40%
OKX$4.82M4.7%-14.75%
Bybit$23.32M22.5%-10.36%
Bitget$7.37M7.1%-7.60%
Gate$15.13M14.6%+0.63%
Bitfinex$32.3K0.0%-13.28%
Aster$296.2K0.3%+41.81%
Backpack$200.3K0.2%-2.01%
Crypto.com$5.0K0.0%-8.39%
Dydx$52.6K0.1%+16.48%
Hyperliquid$4.99M4.8%-10.21%
Kraken$420.0K0.4%-15.89%
KuCoin$4.26M4.1%-2.83%
Lighter$640.0K0.6%-3.45%
MEXC$15.87M15.3%-9.67%
WhiteBIT$4.87M4.7%-9.69%

Fonlama Oranı borsa bazında (20)

BorsaRateYıllıklandırılmış
HTX0.0100%11.0%
Aster0.0100%11.0%
WhiteBIT0.0100%11.0%
Gate0.0060%6.6%
Bybit0.0033%3.6%
BingX0.0020%2.2%
Backpack0.0013%1.4%
Dydx0.0001%0.1%
Hyperliquid-0.0007%-0.7%
Kraken-0.0016%-1.7%
Crypto.com-0.0021%-2.3%
OKX-0.0045%-5.0%
MEXC-0.0058%-6.4%
Bitunix-0.0059%-6.4%
Lbank-0.0059%-6.5%
Binance-0.0059%-6.5%
Bitget-0.0071%-7.8%
Bitfinex-0.0079%-8.6%
KuCoin-0.0124%-13.6%
Lighter-0.0160%-17.5%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$7.3K$6.2K$13.5K6
4 saat$109.9K$6.2K$116.1K38
12 saat$323.1K$8.2K$331.3K177
24 saat$423.7K$8.7K$432.4K273

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance54.1%45.9%1.178

APT 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.016%-0.009%-0.002%0.005%0.011%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$99M$107M$114M$122M$129M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

APT Detayları

→ APT: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ APT: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ APT: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ APT: Long/Short Oranı
→ APT: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

APT ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #89–#101):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
89AKE$0.0325+43,63%$742.05M
90ZRO$1.78-7,82%$713.83M
91DASH$54.78+6,90%$705.60M
92GHO$0.9980-0,07%$697.62M
93AERO$0.7890-3,82%$680.94M
94XDC$0.0339-3,78%$675.55M
96CAKE$2.11-4,30%$671.69M
97ETHFI$0.6479-7,71%$646.76M
98BDX$0.0811+11,24%$641.22M
99NIGHT$0.0379-7,94%$629.29M

Sıkça Sorulan Sorular

APT fiyatı şu anda ne kadar?

APT şu anda $0.7656 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -7,15% geriledi, son 7 günlük değişim -9,15%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

APT piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

APT toplam piyasa değeri $672.96M ve kripto para sıralamasında #95 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $52.53M.

APT açık pozisyonu (OI) ne kadar?

APT vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $103.51M. En büyük pay %22,5 ile Bybit borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

APT fonlama oranı ne anlama geliyor?

20 borsanın ortalama APT fonlama oranı şu anda %-0,0017 (yıllıklandırılmış yaklaşık %-1,8). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar APT pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 273 işlemde toplam $432.4K değerinde APT pozisyonu likide edildi. Bunun $423.7K kadarı long, $8.7K kadarı short pozisyonlardan geldi.

APT için diğer veriler

APT Likitasyonlar · APT Fonlama Oranı · APT Açık Pozisyon · APT L/S Oranı · APT Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

Aptos (APT) nedir?

Aptos (APT), piyasa değerine göre şu anda 95. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $672.96M seviyesindedir.

Bu sayfada APT için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

APT farklı para birimlerinde

Para birimi1 APT değeri
TRY₺37,86
USD$0,7621
EUR€0,6794
GBP£0,569
RUBRUB 62,13
CNYCN¥5,10

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.