BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%
FCoinFoss

WLD Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.5530 · en önemli metrikler tek sayfada

$479.06M
Toplam açık pozisyon (OI)
$2.94M
Likitasyonlar 24 h
0.0006%
Ø Fonlama Oranı
$1.33B
Hacim 24 h
$0.5532
Spot Fiyat
-3.86%
Değişim (24s)
$2.11B
Piyasa Değeri
$380.20M
Spot Hacim 24 h

WLD Piyasa Analizi

WLD, kripto para piyasa değeri sıralamasında #49 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.5530 olup son 24 saatte -3,86% geriledi, son 7 günde ise +9,74% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $2.11B, 24 saatlik spot işlem hacmi $380.20M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $479.06M — en büyük pay %20,4 ile Binance borsasında; 19 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0006 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 992 işlemde toplam $2.94M WLD pozisyonu likide edildi ($1.99M long, $955.1K short — likitasyonların %68'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,872: long tarafı belirgin şekilde baskın — hesapların büyük çoğunluğu yükseliş bekliyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (15)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$97.78M20.4%-10.53%
OKX$40.25M8.4%-6.92%
Bybit$82.94M17.3%-11.35%
Bitget$36.41M7.6%-7.93%
Gate$45.15M9.4%-35.69%
Aster$947.0K0.2%-8.02%
Backpack$153.5K0.0%-0.74%
Crypto.com$34.5K0.0%+11.12%
Dydx$96.5K0.0%-3.65%
Hyperliquid$95.27M19.9%-6.82%
Kraken$1.15M0.2%+0.88%
KuCoin$16.21M3.4%-0.08%
Lighter$6.28M1.3%-26.58%
MEXC$30.87M6.4%-7.01%
WhiteBIT$25.51M5.3%-9.52%

Fonlama Oranı borsa bazında (19)

BorsaRateYıllıklandırılmış
HTX0.0100%11.0%
Aster0.0100%11.0%
Lighter0.0096%10.5%
KuCoin0.0070%7.7%
Bybit0.0051%5.6%
BingX0.0039%4.3%
Bitunix0.0032%3.5%
OKX0.0020%2.2%
Backpack0.0013%1.4%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Kraken0.0001%0.1%
Dydx0.0000%0.0%
Crypto.com-0.0006%-0.7%
Binance-0.0036%-3.9%
Lbank-0.0036%-3.9%
MEXC-0.0037%-4.1%
WhiteBIT-0.0073%-8.0%
Gate-0.0112%-12.3%
Bitget-0.0121%-13.2%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$1.5K$181.6K$183.1K36
4 saat$81.3K$192.1K$273.4K66
12 saat$1.11M$744.8K$1.86M574
24 saat$1.99M$955.1K$2.94M992

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance65.2%34.8%1.872
OKX62.1%37.9%1.640
Bybit71.6%28.4%2.524
Gate63.1%36.9%1.711
HTX65.7%34.3%1.912

WLD 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.030%-0.020%-0.009%0.002%0.012%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$397M$450M$504M$557M$611M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

WLD Detayları

→ WLD: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ WLD: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ WLD: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ WLD: Long/Short Oranı
→ WLD: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

WLD ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #43–#55):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
43USYC$1.14+0,01%$2.39B
44USDY$1.15+0,06%$2.37B
45OKB$111.23-3,51%$2.34B
46AAVE$147.05-3,41%$2.27B
47BUIDL$1.00+0,00%$2.18B
48PUMP$0.004605-9,71%$2.13B
50ONDO$0.4321-4,61%$2.10B
51DOT$1.15+1,40%$1.96B
52PEPE$0.0000044-2,20%$1.86B
53USDD$0.9987-0,03%$1.78B

Sıkça Sorulan Sorular

WLD fiyatı şu anda ne kadar?

WLD şu anda $0.5530 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -3,86% geriledi, son 7 günlük değişim +9,74%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

WLD piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

WLD toplam piyasa değeri $2.11B ve kripto para sıralamasında #49 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $380.20M.

WLD açık pozisyonu (OI) ne kadar?

WLD vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $479.06M. En büyük pay %20,4 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

WLD fonlama oranı ne anlama geliyor?

19 borsanın ortalama WLD fonlama oranı şu anda %0,0006 (yıllıklandırılmış yaklaşık %0,7). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar WLD pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 992 işlemde toplam $2.94M değerinde WLD pozisyonu likide edildi. Bunun $1.99M kadarı long, $955.1K kadarı short pozisyonlardan geldi.

WLD için diğer veriler

WLD Likitasyonlar · WLD Fonlama Oranı · WLD Açık Pozisyon · WLD L/S Oranı · WLD Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

WLD nedir?

WLD, piyasa değerine göre şu anda 49. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $2.11B seviyesindedir.

Bu sayfada WLD için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

WLD farklı para birimlerinde

Para birimi1 WLD değeri
TRY₺27,48
USD$0,5532
EUR€0,4932
GBP£0,413
RUBRUB 45,10
CNYCN¥3,70

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.