BTC $81.355 ▼ 2.43%ETH $2.394 ▼ 2.29%SOL $104.11 ▼ 1.96%HYPE $77.64 ▼ 2.86%ZEC $1.219 ▼ 6.78%XRP $1.31 ▼ 2.79%NEAR $4.94 ▼ 5.27%DOGE $0.0792 ▼ 2.45%BNB $734.60 ▼ 1.43%XAUT $4.016 ▼ 0.95%SUI $0.9826 ▼ 3.32%UNI $7.05 ▼ 4.47%ENA $0.1986 ▼ 5.52%LINK $12.05 ▼ 3.10%WLD $0.5542 ▼ 3.19%LTC $59.00 ▼ 3.56%TAO $259.09 ▼ 3.52%ADA $0.2141 ▼ 4.03%AVAX $9.18 ▲ 0.03%ASTER $0.6983 ▼ 2.53%AAVE $147.58 ▲ 0.10%LIT $3.44 ▼ 9.57%PUMP $0.004620 ▼ 9.11%XMR $610.01 ▼ 0.64%BTC $81.355 ▼ 2.43%ETH $2.394 ▼ 2.29%SOL $104.11 ▼ 1.96%HYPE $77.64 ▼ 2.86%ZEC $1.219 ▼ 6.78%XRP $1.31 ▼ 2.79%NEAR $4.94 ▼ 5.27%DOGE $0.0792 ▼ 2.45%BNB $734.60 ▼ 1.43%XAUT $4.016 ▼ 0.95%SUI $0.9826 ▼ 3.32%UNI $7.05 ▼ 4.47%ENA $0.1986 ▼ 5.52%LINK $12.05 ▼ 3.10%WLD $0.5542 ▼ 3.19%LTC $59.00 ▼ 3.56%TAO $259.09 ▼ 3.52%ADA $0.2141 ▼ 4.03%AVAX $9.18 ▲ 0.03%ASTER $0.6983 ▼ 2.53%AAVE $147.58 ▲ 0.10%LIT $3.44 ▼ 9.57%PUMP $0.004620 ▼ 9.11%XMR $610.01 ▼ 0.64%
FCoinFoss

PUMP Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.004621 · en önemli metrikler tek sayfada

$320.89M
Toplam açık pozisyon (OI)
$2.44M
Likitasyonlar 24 h
0.0018%
Ø Fonlama Oranı
$621.91M
Hacim 24 h
$0.004605
Spot Fiyat
-9.71%
Değişim (24s)
$2.13B
Piyasa Değeri
$186.58M
Spot Hacim 24 h

PUMP Piyasa Analizi

PUMP, kripto para piyasa değeri sıralamasında #48 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.004621 olup son 24 saatte -9,71% geriledi, son 7 günde ise +1,66% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $2.13B, 24 saatlik spot işlem hacmi $186.58M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $320.89M — en büyük pay %43,5 ile Hyperliquid borsasında; 16 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0018 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 842 işlemde toplam $2.44M PUMP pozisyonu likide edildi ($2.13M long, $309.6K short — likitasyonların %87'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 0,91: short tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (13)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$79.36M24.7%-8.75%
OKX$24.27M7.6%-16.92%
Bitget$16.85M5.3%-13.06%
Gate$5.21M1.6%+2.93%
Aster$497.7K0.2%-5.50%
Backpack$833.1K0.3%-2.17%
Crypto.com$142.6K0.0%-10.77%
Hyperliquid$139.63M43.5%-19.00%
Kraken$948.2K0.3%-23.59%
KuCoin$30.49M9.5%+38.61%
Lighter$3.34M1.0%-8.79%
Paradex$19.0K0.0%-4.49%
WhiteBIT$19.30M6.0%-10.78%

Fonlama Oranı borsa bazında (16)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Paradex0.0099%10.9%
Lighter0.0096%10.5%
Gate0.0050%5.5%
HTX0.0050%5.5%
Aster0.0050%5.5%
KuCoin0.0050%5.5%
BingX0.0049%5.4%
Bitget0.0043%4.7%
Lbank0.0021%2.3%
Crypto.com0.0020%2.2%
Binance0.0019%2.0%
Bitunix0.0000%0.0%
Backpack-0.0000%-0.0%
Kraken-0.0004%-0.5%
Hyperliquid-0.0027%-2.9%
WhiteBIT-0.0221%-24.2%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$1.3K$4.4K$5.6K12
4 saat$14.9K$44.5K$59.4K35
12 saat$1.34M$124.5K$1.46M454
24 saat$2.13M$309.6K$2.44M842

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance47.6%52.4%0.910
OKX55.6%44.4%1.250
Gate52.8%47.2%1.120
HTX54.8%45.2%1.212

PUMP 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.005%-0.003%0.000%0.003%0.006%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$297M$321M$346M$370M$394M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

PUMP Detayları

→ PUMP: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ PUMP: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ PUMP: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ PUMP: Long/Short Oranı
→ PUMP: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

PUMP ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #42–#54):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
42RLUSD$0.9999-0,02%$2.40B
43USYC$1.14+0,01%$2.39B
44USDY$1.15+0,06%$2.37B
45OKB$111.23-3,51%$2.34B
46AAVE$147.05-3,41%$2.27B
47BUIDL$1.00+0,00%$2.18B
49WLD$0.5532-3,86%$2.11B
50ONDO$0.4321-4,61%$2.10B
51DOT$1.15+1,40%$1.96B
52PEPE$0.0000044-2,20%$1.86B

Sıkça Sorulan Sorular

PUMP fiyatı şu anda ne kadar?

PUMP şu anda $0.004621 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -9,71% geriledi, son 7 günlük değişim +1,66%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

PUMP piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

PUMP toplam piyasa değeri $2.13B ve kripto para sıralamasında #48 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $186.58M.

PUMP açık pozisyonu (OI) ne kadar?

PUMP vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $320.89M. En büyük pay %43,5 ile Hyperliquid borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

PUMP fonlama oranı ne anlama geliyor?

16 borsanın ortalama PUMP fonlama oranı şu anda %0,0018 (yıllıklandırılmış yaklaşık %2). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar PUMP pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 842 işlemde toplam $2.44M değerinde PUMP pozisyonu likide edildi. Bunun $2.13M kadarı long, $309.6K kadarı short pozisyonlardan geldi.

PUMP için diğer veriler

PUMP Likitasyonlar · PUMP Fonlama Oranı · PUMP Açık Pozisyon · PUMP L/S Oranı · PUMP Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

PUMP nedir?

PUMP, piyasa değerine göre şu anda 48. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $2.13B seviyesindedir.

Bu sayfada PUMP için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

PUMP farklı para birimlerinde

Para birimi1 PUMP değeri
TRY₺0,2288
USD$0,004605
EUR€0,004105
GBP£0,003438
RUBRUB 0,3754
CNYCN¥0,0308

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.