BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%
FCoinFoss

Sui (SUI) Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.9802 · en önemli metrikler tek sayfada

$618.76M
Toplam açık pozisyon (OI)
$1.27M
Likitasyonlar 24 h
0.0016%
Ø Fonlama Oranı
$536.54M
Hacim 24 h
$0.9787
Spot Fiyat
-3.48%
Değişim (24s)
$4.03B
Piyasa Değeri
$662.54M
Spot Hacim 24 h

SUI Piyasa Analizi

SUI, kripto para piyasa değeri sıralamasında #29 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.9802 olup son 24 saatte -3,48% geriledi, son 7 günde ise -6,06% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $4.03B, 24 saatlik spot işlem hacmi $662.54M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $618.76M — en büyük pay %20,6 ile Gate borsasında; 21 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0016 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 530 işlemde toplam $1.27M SUI pozisyonu likide edildi ($1.19M long, $74.9K short — likitasyonların %94'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 2,104: long tarafı belirgin şekilde baskın — hesapların büyük çoğunluğu yükseliş bekliyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (17)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$103.07M16.7%-6.91%
OKX$32.75M5.3%-6.46%
Bybit$82.91M13.4%-2.43%
Bitget$53.25M8.6%-3.41%
Gate$127.65M20.6%-5.30%
Bitfinex$421.5K0.1%-2.54%
Aster$1.46M0.2%+1.24%
Backpack$477.7K0.1%-5.71%
Crypto.com$507.1K0.1%+17.13%
Dydx$76.3K0.0%-0.10%
Hyperliquid$52.78M8.5%-3.77%
Kraken$6.43M1.0%-11.32%
KuCoin$41.60M6.7%-3.92%
Lighter$1.17M0.2%-4.41%
MEXC$88.80M14.3%+8.96%
Paradex$6.8K0.0%-6.50%
WhiteBIT$25.38M4.1%-6.65%

Fonlama Oranı borsa bazında (21)

BorsaRateYıllıklandırılmış
HTX0.0100%11.0%
Aster0.0100%11.0%
KuCoin0.0100%11.0%
BingX0.0036%3.9%
OKX0.0033%3.6%
Bitget0.0025%2.7%
Bitunix0.0021%2.3%
Binance0.0019%2.1%
Lbank0.0019%2.1%
MEXC0.0018%2.0%
Paradex0.0013%1.5%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Crypto.com0.0012%1.4%
Backpack0.0002%0.2%
Bitfinex0.0000%0.0%
Dydx0.0000%0.0%
Kraken-0.0000%-0.0%
Bybit-0.0016%-1.7%
Gate-0.0029%-3.2%
Lighter-0.0056%-6.1%
WhiteBIT-0.0073%-8.0%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$583$6.0K$6.6K13
4 saat$1.1K$6.6K$7.7K18
12 saat$532.0K$63.8K$595.8K232
24 saat$1.19M$74.9K$1.27M530

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance67.8%32.2%2.104
OKX74.8%25.2%2.970
Bybit77.1%22.9%3.374
Bitget81.0%19.0%4.269
Gate73.9%26.1%2.827
HTX73.5%26.5%2.769

SUI 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.017%-0.010%-0.003%0.004%0.012%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$597M$619M$641M$663M$684M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

SUI Detayları

→ SUI: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ SUI: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ SUI: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ SUI: Long/Short Oranı
→ SUI: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

SUI ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #23–#35):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
23USDE$0.9992-0,04%$4.63B
24LTC$58.85-3,65%$4.58B
25UNI$7.03-4,68%$4.39B
26USDB$0.8744+5.798,79%$4.37B
27CC$0.1023-6,24%$4.08B
28AVAX$9.17-3,37%$4.07B
30USD1$0.9988-0,02%$3.97B
31GRAM$1.31-2,71%$3.70B
32HBAR$0.0801-3,84%$3.53B
33XAUT$3.999-2,70%$3.24B

Sıkça Sorulan Sorular

SUI fiyatı şu anda ne kadar?

SUI şu anda $0.9802 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -3,48% geriledi, son 7 günlük değişim -6,06%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

SUI piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

SUI toplam piyasa değeri $4.03B ve kripto para sıralamasında #29 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $662.54M.

SUI açık pozisyonu (OI) ne kadar?

SUI vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $618.76M. En büyük pay %20,6 ile Gate borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

SUI fonlama oranı ne anlama geliyor?

21 borsanın ortalama SUI fonlama oranı şu anda %0,0016 (yıllıklandırılmış yaklaşık %1,8). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar SUI pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 530 işlemde toplam $1.27M değerinde SUI pozisyonu likide edildi. Bunun $1.19M kadarı long, $74.9K kadarı short pozisyonlardan geldi.

SUI için diğer veriler

SUI Likitasyonlar · SUI Fonlama Oranı · SUI Açık Pozisyon · SUI L/S Oranı · SUI Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

Sui (SUI) nedir?

Sui (SUI), piyasa değerine göre şu anda 29. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $4.03B seviyesindedir.

Bu sayfada SUI için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

SUI farklı para birimlerinde

Para birimi1 SUI değeri
TRY₺48,62
USD$0,9787
EUR€0,8725
GBP£0,7307
RUBRUB 79,78
CNYCN¥6,55

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.