BTC $81.790 ▼ 1.16%ETH $2.409 ▼ 1.18%SOL $104.26 ▼ 1.14%HYPE $77.95 ▼ 1.20%ZEC $1.224 ▼ 5.62%XRP $1.32 ▼ 1.80%NEAR $4.97 ▼ 3.29%DOGE $0.0795 ▼ 0.86%BNB $738.95 ▼ 0.31%XAUT $4.021 ▼ 0.79%SUI $0.9904 ▼ 1.59%UNI $7.13 ▼ 1.29%ENA $0.2000 ▼ 3.23%LINK $12.19 ▼ 0.77%WLD $0.5532 ▼ 3.10%LTC $59.34 ▼ 2.29%TAO $260.36 ▼ 1.69%ADA $0.2151 ▼ 2.49%AVAX $9.22 ▲ 0.63%ASTER $0.6986 ▼ 1.69%LIT $3.50 ▼ 7.07%AAVE $148.61 ▲ 1.01%PUMP $0.004633 ▼ 6.37%XMR $610.44 ▲ 0.13%BTC $81.790 ▼ 1.16%ETH $2.409 ▼ 1.18%SOL $104.26 ▼ 1.14%HYPE $77.95 ▼ 1.20%ZEC $1.224 ▼ 5.62%XRP $1.32 ▼ 1.80%NEAR $4.97 ▼ 3.29%DOGE $0.0795 ▼ 0.86%BNB $738.95 ▼ 0.31%XAUT $4.021 ▼ 0.79%SUI $0.9904 ▼ 1.59%UNI $7.13 ▼ 1.29%ENA $0.2000 ▼ 3.23%LINK $12.19 ▼ 0.77%WLD $0.5532 ▼ 3.10%LTC $59.34 ▼ 2.29%TAO $260.36 ▼ 1.69%ADA $0.2151 ▼ 2.49%AVAX $9.22 ▲ 0.63%ASTER $0.6986 ▼ 1.69%LIT $3.50 ▼ 7.07%AAVE $148.61 ▲ 1.01%PUMP $0.004633 ▼ 6.37%XMR $610.44 ▲ 0.13%
FCoinFoss

TRUMP Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $1.77 · en önemli metrikler tek sayfada

$172.16M
Toplam açık pozisyon (OI)
$515.0K
Likitasyonlar 24 h
0.0018%
Ø Fonlama Oranı
$160.54M
Hacim 24 h
$1.77
Spot Fiyat
-1.25%
Değişim (24s)
$500.04M
Piyasa Değeri
$108.34M
Spot Hacim 24 h

TRUMP Piyasa Analizi

TRUMP, kripto para piyasa değeri sıralamasında #114 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $1.77 olup son 24 saatte -1,25% geriledi, son 7 günde ise -4,54% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $500.04M, 24 saatlik spot işlem hacmi $108.34M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $172.16M — en büyük pay %28,4 ile Gate borsasında; 16 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0018 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 270 işlemde toplam $515.0K TRUMP pozisyonu likide edildi ($481.0K long, $34.0K short — likitasyonların %93'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,637: long tarafı belirgin şekilde baskın — hesapların büyük çoğunluğu yükseliş bekliyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (15)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$44.97M26.1%-3.61%
OKX$17.74M10.3%-6.06%
Bybit$24.44M14.2%-1.41%
Bitget$11.32M6.6%-1.45%
Gate$48.86M28.4%-9.21%
Aster$309.7K0.2%+0.54%
Backpack$230.6K0.1%+119.60%
Crypto.com$60.4K0.0%-4.59%
Dydx$23.7K0.0%-20.50%
Hyperliquid$8.84M5.1%-2.48%
Kraken$927.1K0.5%+15.06%
KuCoin$2.50M1.4%-0.11%
Lighter$257.4K0.1%-6.87%
Paradex$4.1K0.0%-1.51%
WhiteBIT$11.67M6.8%-4.25%

Fonlama Oranı borsa bazında (16)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Lighter0.0096%10.5%
Paradex0.0060%6.6%
HTX0.0050%5.5%
Aster0.0050%5.5%
WhiteBIT0.0050%5.5%
Bitget0.0044%4.8%
Binance0.0044%4.8%
Kraken0.0035%3.8%
Backpack0.0013%1.4%
Bybit0.0012%1.3%
Hyperliquid0.0011%1.2%
Bitunix0.0004%0.4%
Dydx0.0000%0.0%
Gate-0.0008%-0.9%
KuCoin-0.0027%-3.0%
Crypto.com-0.0145%-15.9%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$2.4K$2.4K6
4 saat$7.0K$23.8K$30.7K23
12 saat$140.4K$28.8K$169.1K108
24 saat$481.0K$34.0K$515.0K270

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance62.1%37.9%1.637

TRUMP 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.017%-0.011%-0.005%0.000%0.006%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$165M$172M$178M$185M$191M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

TRUMP Detayları

→ TRUMP: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ TRUMP: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ TRUMP: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ TRUMP: Long/Short Oranı
→ TRUMP: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

TRUMP ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #108–#120):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
108USD0$0.9980-0,04%$540.89M
109Q$0.1140+3,15%$536.63M
110EUTBL$1.19-0,22%$529.81M
111KAU$129.39-2,29%$515.20M
112币安人生$0.5092+0,67%$509.21M
113RAY$1.87-3,65%$504.50M
115PENGU$0.007898-1,18%$496.72M
116TUSD$0.9985-0,06%$493.48M
117YLDS$0.9998+0,05%$485.89M
118EURC$1.12-0,36%$485.87M

Sıkça Sorulan Sorular

TRUMP fiyatı şu anda ne kadar?

TRUMP şu anda $1.77 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -1,25% geriledi, son 7 günlük değişim -4,54%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

TRUMP piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

TRUMP toplam piyasa değeri $500.04M ve kripto para sıralamasında #114 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $108.34M.

TRUMP açık pozisyonu (OI) ne kadar?

TRUMP vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $172.16M. En büyük pay %28,4 ile Gate borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

TRUMP fonlama oranı ne anlama geliyor?

16 borsanın ortalama TRUMP fonlama oranı şu anda %0,0018 (yıllıklandırılmış yaklaşık %2). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar TRUMP pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 270 işlemde toplam $515.0K değerinde TRUMP pozisyonu likide edildi. Bunun $481.0K kadarı long, $34.0K kadarı short pozisyonlardan geldi.

TRUMP için diğer veriler

TRUMP Likitasyonlar · TRUMP Fonlama Oranı · TRUMP Açık Pozisyon · TRUMP L/S Oranı · TRUMP Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

TRUMP nedir?

TRUMP, piyasa değerine göre şu anda 113. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $498.86M seviyesindedir.

Bu sayfada TRUMP için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

TRUMP farklı para birimlerinde

Para birimi1 TRUMP değeri
TRY₺87,93
USD$1,77
EUR€1,58
GBP£1,32
RUBRUB 144,29
CNYCN¥11,84

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.