BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%
FCoinFoss

Injective (INJ) Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $8.02 · en önemli metrikler tek sayfada

$147.57M
Toplam açık pozisyon (OI)
$775.5K
Likitasyonlar 24 h
0.0032%
Ø Fonlama Oranı
$316.99M
Hacim 24 h
$8.00
Spot Fiyat
-5.75%
Değişim (24s)
$799.82M
Piyasa Değeri
$137.69M
Spot Hacim 24 h

INJ Piyasa Analizi

INJ, kripto para piyasa değeri sıralamasında #86 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $8.02 olup son 24 saatte -5,75% geriledi, son 7 günde ise -6,69% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $799.82M, 24 saatlik spot işlem hacmi $137.69M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $147.57M — en büyük pay %17,8 ile Binance borsasında; 17 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0032 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 294 işlemde toplam $775.5K INJ pozisyonu likide edildi ($735.8K long, $39.6K short — likitasyonların %95'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,392: long tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (14)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$26.20M17.8%-15.07%
OKX$5.74M3.9%-7.58%
Bybit$21.30M14.4%-22.52%
Bitget$14.87M10.1%-7.18%
Gate$25.32M17.2%+2.50%
Bitfinex$12.5K0.0%+158.21%
Aster$395.8K0.3%+57.15%
Crypto.com$60.5K0.0%-21.40%
Dydx$82.8K0.1%-7.85%
Hyperliquid$7.68M5.2%-22.03%
Kraken$917.4K0.6%+0.47%
KuCoin$14.67M9.9%-4.85%
MEXC$24.26M16.4%-36.93%
WhiteBIT$6.06M4.1%-13.72%

Fonlama Oranı borsa bazında (17)

BorsaRateYıllıklandırılmış
MEXC0.0126%13.8%
BingX0.0122%13.4%
Gate0.0100%11.0%
Aster0.0100%11.0%
KuCoin0.0100%11.0%
WhiteBIT0.0100%11.0%
Bitget0.0090%9.9%
OKX0.0070%7.6%
Bybit0.0040%4.4%
Crypto.com0.0038%4.2%
Kraken0.0036%3.9%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Dydx0.0000%0.0%
Bitunix-0.0059%-6.4%
Binance-0.0068%-7.5%
Lbank-0.0068%-7.5%
Bitfinex-0.0189%-20.7%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$10.2K$10.2K3
4 saat$12.6K$10.2K$22.8K12
12 saat$158.3K$18.8K$177.1K124
24 saat$735.8K$39.6K$775.5K294

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance58.2%41.8%1.392
OKX62.8%37.2%1.690
Bybit68.1%31.9%2.131
Gate53.5%46.5%1.152

INJ 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.016%-0.009%-0.002%0.005%0.011%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$142M$161M$180M$200M$219M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

INJ Detayları

→ INJ: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ INJ: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ INJ: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ INJ: Long/Short Oranı
→ INJ: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

INJ ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #80–#92):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
80RENDER$1.75-7,05%$909.96M
81PI$0.0785-0,56%$885.93M
82LIT$3.42-10,77%$856.53M
83OUSD$0.9985-0,08%$835.55M
84FIL$0.9871-3,89%$825.70M
85NEXO$0.8097-2,00%$809.44M
87PEARL$2.21-6,97%$785.05M
88USTB$11.25+0,01%$782.22M
89AKE$0.0325+43,63%$742.05M
90ZRO$1.78-7,82%$713.83M

Sıkça Sorulan Sorular

INJ fiyatı şu anda ne kadar?

INJ şu anda $8.02 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -5,75% geriledi, son 7 günlük değişim -6,69%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

INJ piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

INJ toplam piyasa değeri $799.82M ve kripto para sıralamasında #86 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $137.69M.

INJ açık pozisyonu (OI) ne kadar?

INJ vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $147.57M. En büyük pay %17,8 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

INJ fonlama oranı ne anlama geliyor?

17 borsanın ortalama INJ fonlama oranı şu anda %0,0032 (yıllıklandırılmış yaklaşık %3,5). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar INJ pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 294 işlemde toplam $775.5K değerinde INJ pozisyonu likide edildi. Bunun $735.8K kadarı long, $39.6K kadarı short pozisyonlardan geldi.

INJ için diğer veriler

INJ Likitasyonlar · INJ Fonlama Oranı · INJ Açık Pozisyon · INJ L/S Oranı · INJ Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

Injective (INJ) nedir?

Injective (INJ), piyasa değerine göre şu anda 86. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $799.82M seviyesindedir.

Bu sayfada INJ için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

INJ farklı para birimlerinde

Para birimi1 INJ değeri
TRY₺397,44
USD$8,00
EUR€7,13
GBP£5,97
RUBRUB 652,16
CNYCN¥53,51

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.