BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%
FCoinFoss

Aave (AAVE) Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $147.24 · en önemli metrikler tek sayfada

$338.49M
Toplam açık pozisyon (OI)
$1.03M
Likitasyonlar 24 h
0.0014%
Ø Fonlama Oranı
$384.48M
Hacim 24 h
$147.05
Spot Fiyat
-3.41%
Değişim (24s)
$2.27B
Piyasa Değeri
$230.56M
Spot Hacim 24 h

AAVE Piyasa Analizi

AAVE, kripto para piyasa değeri sıralamasında #46 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $147.24 olup son 24 saatte -3,41% geriledi, son 7 günde ise -6,74% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $2.27B, 24 saatlik spot işlem hacmi $230.56M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $338.49M — en büyük pay %19 ile Gate borsasında; 21 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0014 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 236 işlemde toplam $1.03M AAVE pozisyonu likide edildi ($963.5K long, $68.3K short — likitasyonların %93'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,157: long tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (17)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$57.66M17.0%+1.75%
OKX$15.70M4.6%+6.42%
Bybit$52.43M15.5%-1.21%
Bitget$26.39M7.8%-3.23%
Gate$64.46M19.0%+5.41%
Bitfinex$77.2K0.0%-48.48%
Aster$1.07M0.3%-8.59%
Backpack$270.5K0.1%-14.41%
Crypto.com$80.6K0.0%-10.27%
Dydx$71.8K0.0%-9.11%
Hyperliquid$58.99M17.4%-0.95%
Kraken$3.11M0.9%-3.76%
KuCoin$10.91M3.2%-3.30%
Lighter$3.99M1.2%-4.95%
MEXC$27.49M8.1%+4.40%
Paradex$12.1K0.0%-3.08%
WhiteBIT$15.78M4.7%+1.55%

Fonlama Oranı borsa bazında (21)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Gate0.0100%11.0%
HTX0.0100%11.0%
WhiteBIT0.0069%7.5%
Lighter0.0064%7.0%
Aster0.0064%7.0%
Kraken0.0034%3.8%
Crypto.com0.0028%3.1%
Bitget0.0020%2.2%
BingX0.0017%1.9%
Backpack0.0013%1.4%
Bitfinex0.0000%0.0%
Dydx0.0000%0.0%
Hyperliquid-0.0011%-1.2%
KuCoin-0.0014%-1.5%
Bybit-0.0014%-1.6%
Binance-0.0020%-2.2%
Bitunix-0.0022%-2.4%
Lbank-0.0022%-2.4%
MEXC-0.0022%-2.4%
Paradex-0.0028%-3.1%
OKX-0.0063%-6.9%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$73$518$5924
4 saat$73$13.3K$13.3K5
12 saat$560.1K$64.1K$624.1K135
24 saat$963.5K$68.3K$1.03M236

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance53.6%46.4%1.157
OKX66.3%33.7%1.970
Bybit63.6%36.4%1.748
Gate56.8%43.2%1.313
HTX79.6%20.4%3.900

AAVE 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.009%-0.004%0.001%0.006%0.011%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$313M$325M$337M$348M$360M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

AAVE Detayları

→ AAVE: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ AAVE: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ AAVE: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ AAVE: Long/Short Oranı
→ AAVE: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

AAVE ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #40–#52):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
40QNT$188.71-7,90%$2.75B
41ENA$0.1977-5,91%$2.65B
42RLUSD$0.9999-0,02%$2.40B
43USYC$1.14+0,01%$2.39B
44USDY$1.15+0,06%$2.37B
45OKB$111.23-3,51%$2.34B
47BUIDL$1.00+0,00%$2.18B
48PUMP$0.004605-9,71%$2.13B
49WLD$0.5532-3,86%$2.11B
50ONDO$0.4321-4,61%$2.10B

Sıkça Sorulan Sorular

AAVE fiyatı şu anda ne kadar?

AAVE şu anda $147.24 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -3,41% geriledi, son 7 günlük değişim -6,74%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

AAVE piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

AAVE toplam piyasa değeri $2.27B ve kripto para sıralamasında #46 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $230.56M.

AAVE açık pozisyonu (OI) ne kadar?

AAVE vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $338.49M. En büyük pay %19 ile Gate borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

AAVE fonlama oranı ne anlama geliyor?

21 borsanın ortalama AAVE fonlama oranı şu anda %0,0014 (yıllıklandırılmış yaklaşık %1,5). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar AAVE pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 236 işlemde toplam $1.03M değerinde AAVE pozisyonu likide edildi. Bunun $963.5K kadarı long, $68.3K kadarı short pozisyonlardan geldi.

AAVE için diğer veriler

AAVE Likitasyonlar · AAVE Fonlama Oranı · AAVE Açık Pozisyon · AAVE L/S Oranı · AAVE Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

Aave (AAVE) nedir?

Aave (AAVE), piyasa değerine göre şu anda 46. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $2.27B seviyesindedir.

Bu sayfada AAVE için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

AAVE farklı para birimlerinde

Para birimi1 AAVE değeri
TRY₺7.305,48
USD$147,05
EUR€131,10
GBP£109,80
RUBRUB 11.987,60
CNYCN¥983,50

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.