BTC $81.773 ▼ 1.33%ETH $2.406 ▼ 1.52%SOL $104.07 ▼ 1.35%HYPE $78.07 ▼ 1.10%ZEC $1.222 ▼ 5.50%XRP $1.32 ▼ 1.98%NEAR $4.93 ▼ 3.41%DOGE $0.0795 ▼ 1.09%BNB $739.47 ▼ 0.40%XAUT $4.016 ▼ 0.92%SUI $0.9909 ▼ 1.44%UNI $7.16 ▼ 1.13%ENA $0.1997 ▼ 3.01%LINK $12.18 ▼ 0.63%WLD $0.5525 ▼ 2.73%LTC $59.44 ▼ 1.95%TAO $260.88 ▼ 1.59%ADA $0.2158 ▼ 2.18%AVAX $9.25 ▲ 0.94%ASTER $0.6993 ▼ 1.23%LIT $3.47 ▼ 7.01%AAVE $148.82 ▲ 1.20%PUMP $0.004639 ▼ 6.32%XMR $612.83 ▲ 0.05%BTC $81.773 ▼ 1.33%ETH $2.406 ▼ 1.52%SOL $104.07 ▼ 1.35%HYPE $78.07 ▼ 1.10%ZEC $1.222 ▼ 5.50%XRP $1.32 ▼ 1.98%NEAR $4.93 ▼ 3.41%DOGE $0.0795 ▼ 1.09%BNB $739.47 ▼ 0.40%XAUT $4.016 ▼ 0.92%SUI $0.9909 ▼ 1.44%UNI $7.16 ▼ 1.13%ENA $0.1997 ▼ 3.01%LINK $12.18 ▼ 0.63%WLD $0.5525 ▼ 2.73%LTC $59.44 ▼ 1.95%TAO $260.88 ▼ 1.59%ADA $0.2158 ▼ 2.18%AVAX $9.25 ▲ 0.94%ASTER $0.6993 ▼ 1.23%LIT $3.47 ▼ 7.01%AAVE $148.82 ▲ 1.20%PUMP $0.004639 ▼ 6.32%XMR $612.83 ▲ 0.05%
FCoinFoss

ZK Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.0132 · en önemli metrikler tek sayfada

$27.26M
Toplam açık pozisyon (OI)
$117.7K
Likitasyonlar 24 h
0.0036%
Ø Fonlama Oranı
$31.15M
Hacim 24 h
$0.0132
Spot Fiyat
-6.43%
Değişim (24s)
$145.40M
Piyasa Değeri
$9.26M
Spot Hacim 24 h

ZK Piyasa Analizi

ZK, kripto para piyasa değeri sıralamasında #244 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.0132 olup son 24 saatte -6,43% geriledi, son 7 günde ise -19,90% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $145.40M, 24 saatlik spot işlem hacmi $9.26M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $27.26M — en büyük pay %27,8 ile Binance borsasında; 13 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0036 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 115 işlemde toplam $117.7K ZK pozisyonu likide edildi ($112.3K long, $5.3K short — likitasyonların %95'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 0,611: short tarafı belirgin şekilde baskın — hesapların çoğu düşüş yönünde pozisyonlanmış.

Açık Pozisyon borsa bazında (12)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$7.59M27.8%-1.86%
OKX$1.94M7.1%-7.86%
Bybit$6.42M23.5%-2.96%
Bitget$1.54M5.7%-3.24%
Gate$229.7K0.8%-4.59%
Aster$23.2K0.1%-10.27%
Crypto.com$41.6K0.1%-6.23%
Hyperliquid$5.38M19.7%-6.34%
Kraken$279.1K1.0%-4.09%
KuCoin$1.99M7.3%-10.98%
Lighter$62.6K0.2%-10.25%
WhiteBIT$1.76M6.5%-3.35%

Fonlama Oranı borsa bazında (13)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Crypto.com0.0120%13.2%
Gate0.0100%11.0%
Lighter0.0096%10.5%
Bybit0.0050%5.5%
WhiteBIT0.0050%5.5%
Bitget0.0043%4.7%
BingX0.0039%4.2%
Binance0.0025%2.8%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Bitunix0.0008%0.9%
Kraken-0.0013%-1.5%
Aster-0.0016%-1.7%
KuCoin-0.0041%-4.5%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$0$00
4 saat$4.6K$1.9K$6.5K4
12 saat$36.7K$1.9K$38.6K39
24 saat$112.3K$5.3K$117.7K115

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance37.9%62.1%0.611

ZK 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.016%-0.011%-0.005%0.001%0.006%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$26M$31M$35M$40M$44M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

ZK Detayları

→ ZK: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ ZK: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ ZK: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ ZK: Long/Short Oranı
→ ZK: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

ZK ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #238–#250):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
238VSN$0.0394-2,27%$149.45M
239MX$1.62-2,64%$148.63M
240SPCXB$147.68-5,54%$147.81M
241ANVL$0.001673-3,68%$147.33M
242SN51$29.57-0,54%$146.29M
243FARTCOIN$0.1456-2,80%$145.54M
245EARNETH$1.898+1,10%$144.85M
246MPP$0.7212+0,75%$144.23M
247NPC$0.0180-4,53%$143.92M
248CHZ$0.0135-2,45%$142.24M

Sıkça Sorulan Sorular

ZK fiyatı şu anda ne kadar?

ZK şu anda $0.0132 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -6,43% geriledi, son 7 günlük değişim -19,90%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

ZK piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

ZK toplam piyasa değeri $145.40M ve kripto para sıralamasında #244 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $9.26M.

ZK açık pozisyonu (OI) ne kadar?

ZK vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $27.26M. En büyük pay %27,8 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

ZK fonlama oranı ne anlama geliyor?

13 borsanın ortalama ZK fonlama oranı şu anda %0,0036 (yıllıklandırılmış yaklaşık %4). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar ZK pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 115 işlemde toplam $117.7K değerinde ZK pozisyonu likide edildi. Bunun $112.3K kadarı long, $5.3K kadarı short pozisyonlardan geldi.

ZK için diğer veriler

ZK Likitasyonlar · ZK Fonlama Oranı · ZK Açık Pozisyon · ZK L/S Oranı · ZK Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

ZK nedir?

ZK, piyasa değerine göre şu anda 222. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $145.40M seviyesindedir.

Bu sayfada ZK için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

ZK farklı para birimlerinde

Para birimi1 ZK değeri
TRY₺0,6555
USD$0,01319
EUR€0,01176
GBP£0,009852
RUBRUB 1,08
CNYCN¥0,08825

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.