BTC $81.850 ▼ 1.28%ETH $2.411 ▼ 1.16%SOL $104.53 ▼ 0.97%HYPE $78.01 ▼ 1.85%ZEC $1.226 ▼ 6.21%XRP $1.32 ▼ 1.86%NEAR $4.98 ▼ 3.38%DOGE $0.0795 ▼ 1.19%BNB $738.91 ▼ 0.48%XAUT $4.024 ▼ 0.75%SUI $0.9890 ▼ 1.91%UNI $7.15 ▼ 1.91%ENA $0.2002 ▼ 3.77%LINK $12.16 ▼ 1.37%WLD $0.5546 ▼ 3.02%LTC $59.41 ▼ 2.78%TAO $261.17 ▼ 1.69%ADA $0.2156 ▼ 2.58%AVAX $9.24 ▲ 0.77%ASTER $0.6999 ▼ 1.93%AAVE $148.62 ▲ 1.10%LIT $3.46 ▼ 7.39%PUMP $0.004665 ▼ 6.64%XMR $613.12 ▼ 0.64%BTC $81.850 ▼ 1.28%ETH $2.411 ▼ 1.16%SOL $104.53 ▼ 0.97%HYPE $78.01 ▼ 1.85%ZEC $1.226 ▼ 6.21%XRP $1.32 ▼ 1.86%NEAR $4.98 ▼ 3.38%DOGE $0.0795 ▼ 1.19%BNB $738.91 ▼ 0.48%XAUT $4.024 ▼ 0.75%SUI $0.9890 ▼ 1.91%UNI $7.15 ▼ 1.91%ENA $0.2002 ▼ 3.77%LINK $12.16 ▼ 1.37%WLD $0.5546 ▼ 3.02%LTC $59.41 ▼ 2.78%TAO $261.17 ▼ 1.69%ADA $0.2156 ▼ 2.58%AVAX $9.24 ▲ 0.77%ASTER $0.6999 ▼ 1.93%AAVE $148.62 ▲ 1.10%LIT $3.46 ▼ 7.39%PUMP $0.004665 ▼ 6.64%XMR $613.12 ▼ 0.64%
FCoinFoss

QNT Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $190.03 · en önemli metrikler tek sayfada

$88.39M
Toplam açık pozisyon (OI)
$317.2K
Likitasyonlar 24 h
-0.0046%
Ø Fonlama Oranı
$313.09M
Hacim 24 h
$190.13
Spot Fiyat
-6.41%
Değişim (24s)
$2.77B
Piyasa Değeri
$64.05M
Spot Hacim 24 h

QNT Piyasa Analizi

QNT, kripto para piyasa değeri sıralamasında #40 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $190.03 olup son 24 saatte -6,41% geriledi, son 7 günde ise -8,86% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $2.77B, 24 saatlik spot işlem hacmi $64.05M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $88.39M — en büyük pay %29,8 ile Binance borsasında; 15 borsanın ortalama fonlama oranı %-0,0046 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 299 işlemde toplam $317.2K QNT pozisyonu likide edildi ($297.8K long, $19.4K short — likitasyonların %94'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,054: long tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (12)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$26.35M29.8%-13.35%
OKX$362.4K0.4%+1.55%
Bybit$13.55M15.3%-18.93%
Bitget$8.42M9.5%-12.71%
Gate$2.50M2.8%+1.00%
Aster$330.7K0.4%-45.77%
Crypto.com$60.0K0.1%-7.52%
Kraken$674.5K0.8%-21.45%
KuCoin$7.93M9.0%-28.27%
Lighter$114.4K0.1%-7.83%
MEXC$23.18M26.2%-4.59%
WhiteBIT$4.91M5.6%-13.20%

Fonlama Oranı borsa bazında (15)

BorsaRateYıllıklandırılmış
HTX0.0100%11.0%
WhiteBIT0.0100%11.0%
Crypto.com0.0088%9.6%
Aster0.0087%9.5%
Gate0.0082%9.0%
BingX0.0050%5.5%
KuCoin0.0022%2.4%
Bitget-0.0040%-4.4%
Kraken-0.0055%-6.0%
Bybit-0.0157%-17.2%
Bitunix-0.0175%-19.1%
MEXC-0.0185%-20.3%
Binance-0.0186%-20.3%
Lbank-0.0186%-20.3%
Lighter-0.0232%-25.4%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$1.2K$169$1.4K10
4 saat$20.5K$8.7K$29.1K33
12 saat$168.3K$13.8K$182.1K159
24 saat$297.8K$19.4K$317.2K299

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance51.3%48.7%1.054
OKX61.2%38.8%1.580
Bybit60.0%40.0%1.499
Gate53.5%46.5%1.150
HTX59.2%40.8%1.450

QNT 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.019%-0.011%-0.004%0.004%0.012%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$84M$91M$97M$104M$111M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

QNT Detayları

→ QNT: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ QNT: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ QNT: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ QNT: Long/Short Oranı
→ QNT: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

QNT ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #34–#46):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
34USDG$0.9999-0,02%$3.12B
35PYUSD$0.9999-0,03%$3.04B
36SHIB$0.0000050-1,05%$2.96B
37TAO$260.67-1,72%$2.96B
38CRO$0.0570-1,56%$2.89B
39BTW$1.87+11,94%$2.81B
41ENA$0.1999-3,66%$2.68B
42RLUSD$1.00-0,01%$2.40B
43USYC$1.14+0,01%$2.39B
44USDY$1.15+0,04%$2.36B

Sıkça Sorulan Sorular

QNT fiyatı şu anda ne kadar?

QNT şu anda $190.03 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -6,41% geriledi, son 7 günlük değişim -8,86%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

QNT piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

QNT toplam piyasa değeri $2.77B ve kripto para sıralamasında #40 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $64.05M.

QNT açık pozisyonu (OI) ne kadar?

QNT vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $88.39M. En büyük pay %29,8 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

QNT fonlama oranı ne anlama geliyor?

15 borsanın ortalama QNT fonlama oranı şu anda %-0,0046 (yıllıklandırılmış yaklaşık %-5). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar QNT pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 299 işlemde toplam $317.2K değerinde QNT pozisyonu likide edildi. Bunun $297.8K kadarı long, $19.4K kadarı short pozisyonlardan geldi.

QNT için diğer veriler

QNT Likitasyonlar · QNT Fonlama Oranı · QNT Açık Pozisyon · QNT L/S Oranı · QNT Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

QNT nedir?

QNT, piyasa değerine göre şu anda 40. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $2.77B seviyesindedir.

Bu sayfada QNT için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

QNT farklı para birimlerinde

Para birimi1 QNT değeri
TRY₺9.445,70
USD$190,13
EUR€169,51
GBP£141,96
RUBRUB 15.499,50
CNYCN¥1.271,63

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.