BTC $81.773 ▼ 1.33%ETH $2.406 ▼ 1.52%SOL $104.07 ▼ 1.35%HYPE $78.07 ▼ 1.10%ZEC $1.222 ▼ 5.50%XRP $1.32 ▼ 1.98%NEAR $4.93 ▼ 3.41%DOGE $0.0795 ▼ 1.09%BNB $739.47 ▼ 0.40%XAUT $4.016 ▼ 0.92%SUI $0.9909 ▼ 1.44%UNI $7.16 ▼ 1.13%ENA $0.1997 ▼ 3.01%LINK $12.18 ▼ 0.63%WLD $0.5525 ▼ 2.73%LTC $59.44 ▼ 1.95%TAO $260.88 ▼ 1.59%ADA $0.2158 ▼ 2.18%AVAX $9.25 ▲ 0.94%ASTER $0.6993 ▼ 1.23%LIT $3.47 ▼ 7.01%AAVE $148.82 ▲ 1.20%PUMP $0.004639 ▼ 6.32%XMR $612.83 ▲ 0.05%BTC $81.773 ▼ 1.33%ETH $2.406 ▼ 1.52%SOL $104.07 ▼ 1.35%HYPE $78.07 ▼ 1.10%ZEC $1.222 ▼ 5.50%XRP $1.32 ▼ 1.98%NEAR $4.93 ▼ 3.41%DOGE $0.0795 ▼ 1.09%BNB $739.47 ▼ 0.40%XAUT $4.016 ▼ 0.92%SUI $0.9909 ▼ 1.44%UNI $7.16 ▼ 1.13%ENA $0.1997 ▼ 3.01%LINK $12.18 ▼ 0.63%WLD $0.5525 ▼ 2.73%LTC $59.44 ▼ 1.95%TAO $260.88 ▼ 1.59%ADA $0.2158 ▼ 2.18%AVAX $9.25 ▲ 0.94%ASTER $0.6993 ▼ 1.23%LIT $3.47 ▼ 7.01%AAVE $148.82 ▲ 1.20%PUMP $0.004639 ▼ 6.32%XMR $612.83 ▲ 0.05%
FCoinFoss

S Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.0522 · en önemli metrikler tek sayfada

$27.66M
Toplam açık pozisyon (OI)
$71.9K
Likitasyonlar 24 h
0.0012%
Ø Fonlama Oranı
$47.48M
Hacim 24 h
$0.0521
Spot Fiyat
-3.45%
Değişim (24s)
$202.51M
Piyasa Değeri
$35.74M
Spot Hacim 24 h

S Piyasa Analizi

S, kripto para piyasa değeri sıralamasında #193 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.0522 olup son 24 saatte -3,45% geriledi, son 7 günde ise -5,48% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $202.51M, 24 saatlik spot işlem hacmi $35.74M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $27.66M — en büyük pay %27,6 ile Binance borsasında; 15 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0012 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 78 işlemde toplam $71.9K S pozisyonu likide edildi ($71.5K long, $406 short — likitasyonların %99'i long tarafında).

Açık Pozisyon borsa bazında (13)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$7.63M27.6%-4.33%
OKX$1.86M6.7%-9.05%
Bybit$6.39M23.1%-4.59%
Bitget$1.99M7.2%-5.99%
Gate$296.4K1.1%-8.22%
Aster$93.3K0.3%-6.13%
Backpack$128.1K0.5%+1.68%
Crypto.com$7.5K0.0%-4.83%
Hyperliquid$1.02M3.7%-8.64%
KuCoin$2.02M7.3%-5.76%
Lighter$112.5K0.4%-1.50%
MEXC$4.31M15.6%-2.75%
WhiteBIT$1.79M6.5%-6.04%

Fonlama Oranı borsa bazında (15)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Lighter0.0096%10.5%
Crypto.com0.0057%6.2%
Gate0.0050%5.5%
WhiteBIT0.0050%5.5%
Aster0.0045%4.9%
Bitunix0.0026%2.8%
BingX0.0019%2.1%
Binance0.0016%1.7%
Lbank0.0016%1.7%
MEXC0.0015%1.6%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Bitget0.0008%0.9%
Bybit-0.0023%-2.5%
Backpack-0.0045%-4.9%
KuCoin-0.0166%-18.2%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$81$811
4 saat$445$81$5264
12 saat$30.4K$406$30.9K40
24 saat$71.5K$406$71.9K78

S 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.018%-0.012%-0.006%0.000%0.006%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$26M$29M$32M$35M$37M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

S Detayları

→ S: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ S: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ S: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ S: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

S ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #187–#199):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
187KOGE$63.36-0,04%$214.15M
188RUNE$0.6465-4,45%$212.46M
189IOTA$0.0449-3,14%$211.26M
190CRVUSD$0.9984-0,08%$211.11M
191FGRS$30.41+9,70%$211.10M
192AKT$0.6911-3,13%$206.63M
194USX$0.9989-0,05%$201.74M
195WIF$0.2010-1,85%$200.77M
196KAG$54.51-4,36%$200.15M
197THETA$0.1963-1,27%$196.35M

Sıkça Sorulan Sorular

S fiyatı şu anda ne kadar?

S şu anda $0.0522 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -3,45% geriledi, son 7 günlük değişim -5,48%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

S piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

S toplam piyasa değeri $202.51M ve kripto para sıralamasında #193 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $35.74M.

S açık pozisyonu (OI) ne kadar?

S vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $27.66M. En büyük pay %27,6 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

S fonlama oranı ne anlama geliyor?

15 borsanın ortalama S fonlama oranı şu anda %0,0012 (yıllıklandırılmış yaklaşık %1,3). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar S pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 78 işlemde toplam $71.9K değerinde S pozisyonu likide edildi. Bunun $71.5K kadarı long, $406 kadarı short pozisyonlardan geldi.

S için diğer veriler

S Likitasyonlar · S Fonlama Oranı · S Açık Pozisyon · S Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

S nedir?

S, piyasa değerine göre şu anda 180. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $202.51M seviyesindedir.

Bu sayfada S için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

S farklı para birimlerinde

Para birimi1 S değeri
TRY₺2,59
USD$0,05211
EUR€0,04646
GBP£0,03891
RUBRUB 4,25
CNYCN¥0,3485

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.