BTC $81.413 ▼ 2.28%ETH $2.395 ▼ 2.20%SOL $104.13 ▼ 1.81%HYPE $77.72 ▼ 2.64%ZEC $1.219 ▼ 6.69%XRP $1.31 ▼ 2.50%NEAR $4.94 ▼ 5.17%DOGE $0.0792 ▼ 2.30%BNB $734.81 ▼ 1.36%XAUT $4.017 ▼ 0.87%SUI $0.9829 ▼ 3.03%UNI $7.05 ▼ 4.36%ENA $0.1984 ▼ 5.34%LINK $12.05 ▼ 2.87%WLD $0.5550 ▼ 3.09%LTC $59.02 ▼ 3.44%TAO $259.24 ▼ 3.31%ADA $0.2141 ▼ 3.78%AVAX $9.19 ▲ 0.28%ASTER $0.6984 ▼ 2.44%AAVE $147.56 ▲ 0.39%LIT $3.44 ▼ 9.06%PUMP $0.004615 ▼ 9.06%XMR $609.88 ▼ 0.84%BTC $81.413 ▼ 2.28%ETH $2.395 ▼ 2.20%SOL $104.13 ▼ 1.81%HYPE $77.72 ▼ 2.64%ZEC $1.219 ▼ 6.69%XRP $1.31 ▼ 2.50%NEAR $4.94 ▼ 5.17%DOGE $0.0792 ▼ 2.30%BNB $734.81 ▼ 1.36%XAUT $4.017 ▼ 0.87%SUI $0.9829 ▼ 3.03%UNI $7.05 ▼ 4.36%ENA $0.1984 ▼ 5.34%LINK $12.05 ▼ 2.87%WLD $0.5550 ▼ 3.09%LTC $59.02 ▼ 3.44%TAO $259.24 ▼ 3.31%ADA $0.2141 ▼ 3.78%AVAX $9.19 ▲ 0.28%ASTER $0.6984 ▼ 2.44%AAVE $147.56 ▲ 0.39%LIT $3.44 ▼ 9.06%PUMP $0.004615 ▼ 9.06%XMR $609.88 ▼ 0.84%
FCoinFoss

PENDLE Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $2.05 · en önemli metrikler tek sayfada

$66.36M
Toplam açık pozisyon (OI)
$58.2K
Likitasyonlar 24 h
-0.0003%
Ø Fonlama Oranı
$68.67M
Hacim 24 h
$2.05
Spot Fiyat
-4.94%
Değişim (24s)
$357.04M
Piyasa Değeri
$50.71M
Spot Hacim 24 h

PENDLE Piyasa Analizi

PENDLE, kripto para piyasa değeri sıralamasında #132 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $2.05 olup son 24 saatte -4,94% geriledi, son 7 günde ise -0,72% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $357.04M, 24 saatlik spot işlem hacmi $50.71M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $66.36M — en büyük pay %23,9 ile MEXC borsasında; 18 borsanın ortalama fonlama oranı %-0,0003 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 47 işlemde toplam $58.2K PENDLE pozisyonu likide edildi ($58.2K long, $0 short — likitasyonların %100'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,087: long tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (16)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$14.87M22.4%-5.05%
OKX$2.66M4.0%-1.81%
Bybit$13.20M19.9%-8.15%
Bitget$3.70M5.6%-7.17%
Gate$991.4K1.5%-10.52%
Aster$72.2K0.1%+0.85%
Backpack$198.8K0.3%-16.64%
Crypto.com$74.0K0.1%-3.04%
Dydx$12.4K0.0%+0.35%
Hyperliquid$10.49M15.8%-6.14%
Kraken$175.7K0.3%-10.85%
KuCoin$826.7K1.3%+0.73%
Lighter$388.1K0.6%-4.73%
MEXC$15.86M23.9%+6.70%
Paradex$25.7K0.0%-5.13%
WhiteBIT$2.82M4.3%-5.21%

Fonlama Oranı borsa bazında (18)

BorsaRateYıllıklandırılmış
KuCoin0.0100%11.0%
WhiteBIT0.0100%11.0%
Lighter0.0096%10.5%
Paradex0.0058%6.4%
Aster0.0021%2.3%
Backpack0.0013%1.4%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Bitunix0.0008%0.9%
Dydx0.0000%0.0%
Crypto.com-0.0010%-1.1%
Bitget-0.0011%-1.2%
BingX-0.0014%-1.5%
Kraken-0.0021%-2.3%
Binance-0.0030%-3.2%
MEXC-0.0031%-3.4%
Lbank-0.0032%-3.5%
Gate-0.0054%-5.9%
Bybit-0.0268%-29.4%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$0$00
4 saat$0$0$00
12 saat$15.8K$0$15.8K17
24 saat$58.2K$0$58.2K47

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance52.1%47.9%1.087

PENDLE 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.018%-0.010%-0.003%0.004%0.012%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$56M$61M$65M$69M$73M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

PENDLE Detayları

→ PENDLE: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ PENDLE: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ PENDLE: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ PENDLE: Long/Short Oranı
→ PENDLE: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

PENDLE ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #126–#138):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
126HASH$0.007090+8,71%$420.71M
127STRK$0.0528-6,08%$400.76M
128SEI$0.0574-7,33%$386.51M
1291000BONK$0.004373+0,46%$386.15M
130DRV$0.3869-4,15%$385.61M
131BTT$3.8e-7-2,27%$362.69M
133BSV$17.57-4,28%$352.69M
134SOFID$0.9991-0,01%$349.13M
135XPL$0.0762-5,71%$345.37M
136FF$0.1016-4,91%$339.76M

Sıkça Sorulan Sorular

PENDLE fiyatı şu anda ne kadar?

PENDLE şu anda $2.05 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -4,94% geriledi, son 7 günlük değişim -0,72%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

PENDLE piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

PENDLE toplam piyasa değeri $357.04M ve kripto para sıralamasında #132 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $50.71M.

PENDLE açık pozisyonu (OI) ne kadar?

PENDLE vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $66.36M. En büyük pay %23,9 ile MEXC borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

PENDLE fonlama oranı ne anlama geliyor?

18 borsanın ortalama PENDLE fonlama oranı şu anda %-0,0003 (yıllıklandırılmış yaklaşık %-0,4). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar PENDLE pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 47 işlemde toplam $58.2K değerinde PENDLE pozisyonu likide edildi. Bunun $58.2K kadarı long, $0 kadarı short pozisyonlardan geldi.

PENDLE için diğer veriler

PENDLE Likitasyonlar · PENDLE Fonlama Oranı · PENDLE Açık Pozisyon · PENDLE L/S Oranı · PENDLE Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

PENDLE nedir?

PENDLE, piyasa değerine göre şu anda 128. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $357.04M seviyesindedir.

Bu sayfada PENDLE için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

PENDLE farklı para birimlerinde

Para birimi1 PENDLE değeri
TRY₺101,84
USD$2,05
EUR€1,83
GBP£1,53
RUBRUB 167,12
CNYCN¥13,71

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.