BTC $81.773 ▼ 1.33%ETH $2.406 ▼ 1.52%SOL $104.07 ▼ 1.35%HYPE $78.07 ▼ 1.10%ZEC $1.222 ▼ 5.50%XRP $1.32 ▼ 1.98%NEAR $4.93 ▼ 3.41%DOGE $0.0795 ▼ 1.09%BNB $739.47 ▼ 0.40%XAUT $4.016 ▼ 0.92%SUI $0.9909 ▼ 1.44%UNI $7.16 ▼ 1.13%ENA $0.1997 ▼ 3.01%LINK $12.18 ▼ 0.63%WLD $0.5525 ▼ 2.73%LTC $59.44 ▼ 1.95%TAO $260.88 ▼ 1.59%ADA $0.2158 ▼ 2.18%AVAX $9.25 ▲ 0.94%ASTER $0.6993 ▼ 1.23%LIT $3.47 ▼ 7.01%AAVE $148.82 ▲ 1.20%PUMP $0.004639 ▼ 6.32%XMR $612.83 ▲ 0.05%BTC $81.773 ▼ 1.33%ETH $2.406 ▼ 1.52%SOL $104.07 ▼ 1.35%HYPE $78.07 ▼ 1.10%ZEC $1.222 ▼ 5.50%XRP $1.32 ▼ 1.98%NEAR $4.93 ▼ 3.41%DOGE $0.0795 ▼ 1.09%BNB $739.47 ▼ 0.40%XAUT $4.016 ▼ 0.92%SUI $0.9909 ▼ 1.44%UNI $7.16 ▼ 1.13%ENA $0.1997 ▼ 3.01%LINK $12.18 ▼ 0.63%WLD $0.5525 ▼ 2.73%LTC $59.44 ▼ 1.95%TAO $260.88 ▼ 1.59%ADA $0.2158 ▼ 2.18%AVAX $9.25 ▲ 0.94%ASTER $0.6993 ▼ 1.23%LIT $3.47 ▼ 7.01%AAVE $148.82 ▲ 1.20%PUMP $0.004639 ▼ 6.32%XMR $612.83 ▲ 0.05%
FCoinFoss

MON Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.0215 · en önemli metrikler tek sayfada

$86.51M
Toplam açık pozisyon (OI)
$38.8K
Likitasyonlar 24 h
-0.0015%
Ø Fonlama Oranı
$28.06M
Hacim 24 h
$0.0216
Spot Fiyat
-0.64%
Değişim (24s)
$254.95M
Piyasa Değeri
$12.19M
Spot Hacim 24 h

MON Piyasa Analizi

MON, kripto para piyasa değeri sıralamasında #165 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.0215 olup son 24 saatte -0,64% geriledi, son 7 günde ise -5,54% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $254.95M, 24 saatlik spot işlem hacmi $12.19M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $86.51M — en büyük pay %37,2 ile Hyperliquid borsasında; 15 borsanın ortalama fonlama oranı %-0,0015 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 36 işlemde toplam $38.8K MON pozisyonu likide edildi ($38.8K long, $0 short — likitasyonların %100'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,104: long tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (14)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$23.53M27.2%-2.78%
OKX$3.80M4.4%-2.34%
Bybit$16.05M18.6%-1.89%
Bitget$2.22M2.6%-2.25%
Gate$969.4K1.1%-8.12%
Aster$89.6K0.1%+0.90%
Backpack$209.3K0.2%+7.97%
Crypto.com$6.7K0.0%-5.52%
Hyperliquid$32.14M37.1%-3.32%
Kraken$371.5K0.4%-20.82%
KuCoin$1.54M1.8%-13.87%
Lighter$499.9K0.6%-2.03%
Paradex$6.5K0.0%-0.51%
WhiteBIT$5.08M5.9%-2.60%

Fonlama Oranı borsa bazında (15)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Bybit0.0100%11.0%
Lighter0.0096%10.5%
Aster0.0050%5.5%
WhiteBIT0.0050%5.5%
Bitget0.0017%1.9%
Crypto.com0.0015%1.7%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Backpack0.0002%0.2%
Lbank-0.0012%-1.3%
Binance-0.0014%-1.5%
Bitunix-0.0025%-2.8%
Kraken-0.0039%-4.2%
Paradex-0.0046%-5.0%
KuCoin-0.0138%-15.1%
Gate-0.0299%-32.7%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$0$00
4 saat$16$0$161
12 saat$18.5K$0$18.5K17
24 saat$38.8K$0$38.8K36

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance52.5%47.5%1.104

MON 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.053%-0.038%-0.022%-0.007%0.008%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$79M$85M$91M$97M$102M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

MON Detayları

→ MON: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ MON: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ MON: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ MON: Long/Short Oranı
→ MON: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

MON ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #159–#171):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
159DCR$15.26+2,12%$269.52M
160BCN$0.001444+0,00%$265.76M
161GRT$0.0242-1,16%$265.05M
162USDAI$0.9986-0,09%$260.29M
163BAT$0.1724-4,24%$257.90M
164BP$1.03-7,87%$256.45M
166GROK$1.3e-7-100,00%$254.11M
167LUNC$0.000046-0,40%$252.43M
168KAIA$0.0391-2,80%$251.74M
169RUSD$0.9987+233,20%$249.68M

Sıkça Sorulan Sorular

MON fiyatı şu anda ne kadar?

MON şu anda $0.0215 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -0,64% geriledi, son 7 günlük değişim -5,54%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

MON piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

MON toplam piyasa değeri $254.95M ve kripto para sıralamasında #165 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $12.19M.

MON açık pozisyonu (OI) ne kadar?

MON vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $86.51M. En büyük pay %37,2 ile Hyperliquid borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

MON fonlama oranı ne anlama geliyor?

15 borsanın ortalama MON fonlama oranı şu anda %-0,0015 (yıllıklandırılmış yaklaşık %-1,7). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar MON pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 36 işlemde toplam $38.8K değerinde MON pozisyonu likide edildi. Bunun $38.8K kadarı long, $0 kadarı short pozisyonlardan geldi.

MON için diğer veriler

MON Likitasyonlar · MON Fonlama Oranı · MON Açık Pozisyon · MON L/S Oranı · MON Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

MON nedir?

MON, piyasa değerine göre şu anda 156. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $254.95M seviyesindedir.

Bu sayfada MON için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

MON farklı para birimlerinde

Para birimi1 MON değeri
TRY₺1,07
USD$0,02156
EUR€0,01922
GBP£0,0161
RUBRUB 1,76
CNYCN¥0,1442

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.