BTC $82.736 ▼ 0.08%ETH $2.440 ▼ 0.15%SOL $105.33 ▼ 0.46%HYPE $78.88 ▼ 2.58%ZEC $1.284 ▲ 1.97%XRP $1.34 ▲ 0.93%NEAR $5.07 ▲ 0.74%DOGE $0.0801 ▼ 1.86%BNB $740.22 ▼ 0.23%XAUT $4.093 ▼ 0.93%SUI $1.00 ▼ 2.28%UNI $7.21 ▼ 4.41%WLD $0.5547 ▼ 6.75%ENA $0.2033 ▲ 1.40%LINK $12.22 ▼ 1.01%LTC $60.54 ▼ 1.24%TAO $265.19 ▼ 2.36%ADA $0.2197 ▼ 1.44%AVAX $9.37 ▼ 5.56%LIT $3.71 ▲ 9.00%ASTER $0.7130 ▼ 1.11%PUMP $0.004928 ▲ 3.47%AAVE $149.84 ▼ 5.49%XMR $613.60 ▲ 5.66%BTC $82.736 ▼ 0.08%ETH $2.440 ▼ 0.15%SOL $105.33 ▼ 0.46%HYPE $78.88 ▼ 2.58%ZEC $1.284 ▲ 1.97%XRP $1.34 ▲ 0.93%NEAR $5.07 ▲ 0.74%DOGE $0.0801 ▼ 1.86%BNB $740.22 ▼ 0.23%XAUT $4.093 ▼ 0.93%SUI $1.00 ▼ 2.28%UNI $7.21 ▼ 4.41%WLD $0.5547 ▼ 6.75%ENA $0.2033 ▲ 1.40%LINK $12.22 ▼ 1.01%LTC $60.54 ▼ 1.24%TAO $265.19 ▼ 2.36%ADA $0.2197 ▼ 1.44%AVAX $9.37 ▼ 5.56%LIT $3.71 ▲ 9.00%ASTER $0.7130 ▼ 1.11%PUMP $0.004928 ▲ 3.47%AAVE $149.84 ▼ 5.49%XMR $613.60 ▲ 5.66%
FCoinFoss

JCT Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.004309 · en önemli metrikler tek sayfada

$45.53M
Toplam açık pozisyon (OI)
$2.07M
Likitasyonlar 24 h
0.0238%
Ø Fonlama Oranı
$584.47M
Hacim 24 h
$0.004325
Spot Fiyat
-0.56%
Değişim (24s)
$49.53M
Piyasa Değeri
$24.74M
Spot Hacim 24 h

JCT Piyasa Analizi

JCT, kripto para piyasa değeri sıralamasında #518 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.004309 olup son 24 saatte -0,56% geriledi, son 7 günde ise +112,81% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $49.53M, 24 saatlik spot işlem hacmi $24.74M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $45.53M — en büyük pay %45 ile Binance borsasında; 11 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0238 — hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Son 24 saatte 3.217 işlemde toplam $2.07M JCT pozisyonu likide edildi ($603.4K long, $1.47M short — likitasyonların %71'i short tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 0,736: short tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (7)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$20.49M45.0%-23.82%
Bybit$7.17M15.8%-29.38%
Bitget$5.45M12.0%-18.92%
Gate$1.40M3.1%-31.73%
Aster$943.8K2.1%+39.93%
KuCoin$6.54M14.4%-41.53%
MEXC$3.52M7.7%-43.23%

Fonlama Oranı borsa bazında (11)

BorsaRateYıllıklandırılmış
KuCoin0.1020%111.7%
Aster0.0791%86.6%
MEXC0.0132%14.5%
Binance0.0129%14.1%
Lbank0.0129%14.1%
Bitunix0.0125%13.7%
Gate0.0105%11.5%
Bybit0.0050%5.5%
Bitget0.0050%5.5%
HTX0.0050%5.5%
BingX0.0040%4.4%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$10.0K$4.2K$14.2K27
4 saat$51.4K$176.5K$227.9K334
12 saat$141.3K$293.6K$434.9K702
24 saat$603.4K$1.47M$2.07M3.217

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance42.4%57.6%0.736
Bybit25.9%74.1%0.350
Bitget37.0%63.0%0.587
Gate28.6%71.4%0.401
HTX30.0%70.0%0.428

JCT 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.001%0.026%0.053%0.080%0.107%15/1016/1017/1018/1019/1021/1022/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$6M$24M$41M$58M$75M15/1016/1017/1018/1019/1021/1022/10

JCT Detayları

→ JCT: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ JCT: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ JCT: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ JCT: Long/Short Oranı
→ JCT: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

JCT ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #512–#524):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
512AUSDT$0.9998+0,00%$50.11M
513MEGA$0.0443+3,02%$50.06M
514USDKG$1.00+0,00%$50.06M
515ID$0.0322-2,89%$49.76M
516SN53$8.65-11,82%$49.70M
517RNT$0.3460+0,14%$49.62M
519COAI$0.2617-0,61%$49.21M
520CHFAU$1.21+0,00%$49.20M
521BRETT$0.004939-2,39%$48.78M
522UMXM$0.0319-12,76%$48.61M

Sıkça Sorulan Sorular

JCT fiyatı şu anda ne kadar?

JCT şu anda $0.004309 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -0,56% geriledi, son 7 günlük değişim +112,81%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

JCT piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

JCT toplam piyasa değeri $49.53M ve kripto para sıralamasında #518 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $24.74M.

JCT açık pozisyonu (OI) ne kadar?

JCT vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $45.53M. En büyük pay %45 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

JCT fonlama oranı ne anlama geliyor?

11 borsanın ortalama JCT fonlama oranı şu anda %0,0238 (yıllıklandırılmış yaklaşık %26,1). Bu değer hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar JCT pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 3.217 işlemde toplam $2.07M değerinde JCT pozisyonu likide edildi. Bunun $603.4K kadarı long, $1.47M kadarı short pozisyonlardan geldi.

JCT için diğer veriler

JCT Likitasyonlar · JCT Fonlama Oranı · JCT Açık Pozisyon · JCT L/S Oranı · JCT Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

JCT nedir?

JCT, piyasa değerine göre şu anda 462. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $49.53M seviyesindedir.

Bu sayfada JCT için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

JCT farklı para birimlerinde

Para birimi1 JCT değeri
TRY₺0,2147
USD$0,004325
EUR€0,00385
GBP£0,003229
RUBRUB 0,3547
CNYCN¥0,02893

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.