BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%BTC $81.273 ▼ 2.42%ETH $2.390 ▼ 2.31%SOL $103.97 ▼ 1.89%HYPE $77.54 ▼ 2.91%ZEC $1.215 ▼ 7.15%XRP $1.31 ▼ 2.77%NEAR $4.93 ▼ 5.31%DOGE $0.0790 ▼ 2.34%BNB $733.85 ▼ 1.40%XAUT $4.012 ▼ 1.09%SUI $0.9805 ▼ 3.18%UNI $7.04 ▼ 4.47%ENA $0.1982 ▼ 5.72%LINK $12.03 ▼ 2.93%WLD $0.5533 ▼ 2.93%LTC $58.92 ▼ 3.46%TAO $258.72 ▼ 3.40%ADA $0.2137 ▼ 3.87%AVAX $9.17 ▲ 0.05%ASTER $0.6978 ▼ 2.40%AAVE $147.27 ▲ 0.10%LIT $3.43 ▼ 9.84%PUMP $0.004607 ▼ 9.21%XMR $609.61 ▼ 0.06%
FCoinFoss

AKE Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.0326 · en önemli metrikler tek sayfada

$73.15M
Toplam açık pozisyon (OI)
$1.31M
Likitasyonlar 24 h
0.0165%
Ø Fonlama Oranı
$502.63M
Hacim 24 h
$0.0325
Spot Fiyat
+43.63%
Değişim (24s)
$742.05M
Piyasa Değeri
$42.94M
Spot Hacim 24 h

AKE Piyasa Analizi

AKE, kripto para piyasa değeri sıralamasında #89 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.0326 olup son 24 saatte +43,63% yükseldi, son 7 günde ise +0,63% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $742.05M, 24 saatlik spot işlem hacmi $42.94M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $73.15M — en büyük pay %37 ile Gate borsasında; 11 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0165 — hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Son 24 saatte 1.489 işlemde toplam $1.31M AKE pozisyonu likide edildi ($501.9K long, $808.3K short — likitasyonların %62'i short tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 0,971: long ve short neredeyse dengede.

Açık Pozisyon borsa bazında (8)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$16.37M22.4%+35.79%
OKX$5.00M6.8%+58.86%
Bybit$9.29M12.7%+44.49%
Bitget$934.2K1.3%+75.16%
Gate$27.10M37.0%+52.10%
Aster$122.3K0.2%-68.70%
KuCoin$2.44M3.3%+79.67%
MEXC$11.90M16.3%+11.39%

Fonlama Oranı borsa bazında (11)

BorsaRateYıllıklandırılmış
HTX0.0601%65.8%
Gate0.0358%39.2%
Binance0.0130%14.3%
Lbank0.0130%14.3%
MEXC0.0130%14.2%
BingX0.0125%13.7%
Bitunix0.0087%9.5%
Aster0.0080%8.7%
Bybit0.0072%7.8%
Bitget0.0050%5.5%
KuCoin0.0050%5.5%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$1$46.9K$46.9K47
4 saat$1.1K$94.5K$95.6K104
12 saat$213.7K$441.2K$654.9K643
24 saat$501.9K$808.3K$1.31M1.489

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance49.3%50.7%0.971
OKX39.4%60.6%0.650
Bybit56.5%43.5%1.300
Gate41.6%58.4%0.712
HTX57.6%42.4%1.357

AKE 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.002%0.005%0.013%0.020%0.028%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$50M$56M$62M$69M$75M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

AKE Detayları

→ AKE: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ AKE: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ AKE: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ AKE: Long/Short Oranı
→ AKE: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

AKE ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #83–#95):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
83OUSD$0.9985-0,08%$835.55M
84FIL$0.9871-3,89%$825.70M
85NEXO$0.8097-2,00%$809.44M
86INJ$8.00-5,75%$799.82M
87PEARL$2.21-6,97%$785.05M
88USTB$11.25+0,01%$782.22M
90ZRO$1.78-7,82%$713.83M
91DASH$54.78+6,90%$705.60M
92GHO$0.9980-0,07%$697.62M
93AERO$0.7890-3,82%$680.94M

Sıkça Sorulan Sorular

AKE fiyatı şu anda ne kadar?

AKE şu anda $0.0326 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte +43,63% yükseldi, son 7 günlük değişim +0,63%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

AKE piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

AKE toplam piyasa değeri $742.05M ve kripto para sıralamasında #89 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $42.94M.

AKE açık pozisyonu (OI) ne kadar?

AKE vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $73.15M. En büyük pay %37 ile Gate borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

AKE fonlama oranı ne anlama geliyor?

11 borsanın ortalama AKE fonlama oranı şu anda %0,0165 (yıllıklandırılmış yaklaşık %18,1). Bu değer hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar AKE pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 1.489 işlemde toplam $1.31M değerinde AKE pozisyonu likide edildi. Bunun $501.9K kadarı long, $808.3K kadarı short pozisyonlardan geldi.

AKE için diğer veriler

AKE Likitasyonlar · AKE Fonlama Oranı · AKE Açık Pozisyon · AKE L/S Oranı · AKE Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

AKE nedir?

AKE, piyasa değerine göre şu anda 89. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $742.05M seviyesindedir.

Bu sayfada AKE için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

AKE farklı para birimlerinde

Para birimi1 AKE değeri
TRY₺1,62
USD$0,03251
EUR€0,02898
GBP£0,02427
RUBRUB 2,65
CNYCN¥0,2174

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.