BTC $81.723 ▼ 1.38%ETH $2.405 ▼ 1.56%SOL $104.08 ▼ 1.29%HYPE $77.95 ▼ 1.32%ZEC $1.222 ▼ 5.54%XRP $1.32 ▼ 2.02%NEAR $4.93 ▼ 3.54%DOGE $0.0794 ▼ 1.06%BNB $739.33 ▼ 0.45%XAUT $4.016 ▼ 0.92%SUI $0.9904 ▼ 1.47%UNI $7.16 ▼ 1.17%ENA $0.1996 ▼ 2.85%LINK $12.17 ▼ 0.65%WLD $0.5513 ▼ 2.70%LTC $59.41 ▼ 2.08%TAO $260.82 ▼ 1.56%ADA $0.2155 ▼ 2.40%AVAX $9.25 ▲ 0.91%ASTER $0.6995 ▼ 1.40%LIT $3.48 ▼ 6.86%AAVE $148.67 ▲ 1.05%PUMP $0.004635 ▼ 6.26%XMR $611.05 ▼ 0.54%BTC $81.723 ▼ 1.38%ETH $2.405 ▼ 1.56%SOL $104.08 ▼ 1.29%HYPE $77.95 ▼ 1.32%ZEC $1.222 ▼ 5.54%XRP $1.32 ▼ 2.02%NEAR $4.93 ▼ 3.54%DOGE $0.0794 ▼ 1.06%BNB $739.33 ▼ 0.45%XAUT $4.016 ▼ 0.92%SUI $0.9904 ▼ 1.47%UNI $7.16 ▼ 1.17%ENA $0.1996 ▼ 2.85%LINK $12.17 ▼ 0.65%WLD $0.5513 ▼ 2.70%LTC $59.41 ▼ 2.08%TAO $260.82 ▼ 1.56%ADA $0.2155 ▼ 2.40%AVAX $9.25 ▲ 0.91%ASTER $0.6995 ▼ 1.40%LIT $3.48 ▼ 6.86%AAVE $148.67 ▲ 1.05%PUMP $0.004635 ▼ 6.26%XMR $611.05 ▼ 0.54%
FCoinFoss

ZEN Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $6.19 · en önemli metrikler tek sayfada

$21.38M
Toplam açık pozisyon (OI)
$34.3K
Likitasyonlar 24 h
0.0021%
Ø Fonlama Oranı
$24.36M
Hacim 24 h
$6.19
Spot Fiyat
+0.01%
Değişim (24s)
$114.34M
Piyasa Değeri
$9.06M
Spot Hacim 24 h

ZEN Piyasa Analizi

ZEN, kripto para piyasa değeri sıralamasında #283 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $6.19 olup son 24 saatte +0,01% yükseldi, son 7 günde ise +2,41% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $114.34M, 24 saatlik spot işlem hacmi $9.06M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $21.38M — en büyük pay %32 ile Binance borsasında; 13 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0021 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 37 işlemde toplam $34.3K ZEN pozisyonu likide edildi ($33.9K long, $380 short — likitasyonların %99'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,372: long tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (11)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$6.83M31.9%+1.73%
OKX$1.30M6.1%+10.03%
Bybit$2.96M13.8%+6.22%
Bitget$1.98M9.3%-2.43%
Aster$26.8K0.1%+2.23%
Dydx$11.5K0.1%-1.19%
Hyperliquid$779.4K3.6%+0.18%
Kraken$308.0K1.4%+5.53%
KuCoin$2.54M11.9%-0.98%
MEXC$3.15M14.7%+9.11%
WhiteBIT$1.50M7.0%+2.75%

Fonlama Oranı borsa bazında (13)

BorsaRateYıllıklandırılmış
WhiteBIT0.0100%11.0%
Bybit0.0095%10.4%
BingX0.0093%10.2%
Bitget0.0075%8.2%
Aster0.0058%6.4%
Kraken0.0036%3.9%
Hyperliquid0.0013%1.4%
Lbank0.0009%1.0%
MEXC0.0009%1.0%
Bitunix0.0009%0.9%
Binance0.0007%0.8%
Dydx0.0000%0.0%
KuCoin-0.0233%-25.5%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$0$00
4 saat$21$300$3204
12 saat$23.9K$329$24.2K22
24 saat$33.9K$380$34.3K37

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance57.8%42.2%1.372

ZEN 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.008%-0.003%0.001%0.006%0.011%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$19M$20M$21M$22M$24M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

ZEN Detayları

→ ZEN: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ ZEN: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ ZEN: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ ZEN: Long/Short Oranı
→ ZEN: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

ZEN ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #277–#289):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
277THBILL$1.01-0,20%$117.52M
278NOPAL$1.11+0,03%$117.50M
279PLUME$0.0171-3,00%$116.74M
280RLB$0.0746+2,55%$115.75M
281HBD$3.50+31,31%$115.67M
282PC0000023$1.00+0,00%$114.50M
284ALFW$3.20+0,00%$114.33M
285EGLD$3.67-0,50%$113.76M
286RSR$0.001804-2,47%$112.84M
287PWT$0.5799-0,84%$112.61M

Sıkça Sorulan Sorular

ZEN fiyatı şu anda ne kadar?

ZEN şu anda $6.19 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte +0,01% yükseldi, son 7 günlük değişim +2,41%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

ZEN piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

ZEN toplam piyasa değeri $114.34M ve kripto para sıralamasında #283 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $9.06M.

ZEN açık pozisyonu (OI) ne kadar?

ZEN vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $21.38M. En büyük pay %32 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

ZEN fonlama oranı ne anlama geliyor?

13 borsanın ortalama ZEN fonlama oranı şu anda %0,0021 (yıllıklandırılmış yaklaşık %2,3). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar ZEN pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 37 işlemde toplam $34.3K değerinde ZEN pozisyonu likide edildi. Bunun $33.9K kadarı long, $380 kadarı short pozisyonlardan geldi.

ZEN için diğer veriler

ZEN Likitasyonlar · ZEN Fonlama Oranı · ZEN Açık Pozisyon · ZEN L/S Oranı · ZEN Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

ZEN nedir?

ZEN, piyasa değerine göre şu anda 257. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $114.34M seviyesindedir.

Bu sayfada ZEN için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

ZEN farklı para birimlerinde

Para birimi1 ZEN değeri
TRY₺307,52
USD$6,19
EUR€5,52
GBP£4,62
RUBRUB 504,61
CNYCN¥41,40

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.