BTC $81.806 ▼ 1.14%ETH $2.406 ▼ 1.26%SOL $104.50 ▼ 0.49%HYPE $78.11 ▼ 0.78%ZEC $1.228 ▼ 0.49%XRP $1.33 ▼ 1.18%NEAR $4.98 ▼ 0.70%DOGE $0.0800 ▲ 0.14%BNB $743.13 ▲ 0.55%XAUT $4.028 ▼ 0.63%SUI $0.9992 ▼ 0.12%UNI $7.23 ▲ 0.80%ENA $0.2022 ▲ 0.90%LINK $12.21 ▲ 0.12%WLD $0.5471 ▲ 0.31%LTC $59.73 ▼ 1.19%TAO $263.55 ▼ 0.30%ADA $0.2170 ▼ 0.87%AVAX $9.34 ▲ 1.83%ASTER $0.7000 ▼ 1.57%AAVE $149.41 ▲ 1.58%LIT $3.45 ▼ 5.76%PUMP $0.004653 ▼ 5.24%XMR $612.95 ▼ 3.44%BTC $81.806 ▼ 1.14%ETH $2.406 ▼ 1.26%SOL $104.50 ▼ 0.49%HYPE $78.11 ▼ 0.78%ZEC $1.228 ▼ 0.49%XRP $1.33 ▼ 1.18%NEAR $4.98 ▼ 0.70%DOGE $0.0800 ▲ 0.14%BNB $743.13 ▲ 0.55%XAUT $4.028 ▼ 0.63%SUI $0.9992 ▼ 0.12%UNI $7.23 ▲ 0.80%ENA $0.2022 ▲ 0.90%LINK $12.21 ▲ 0.12%WLD $0.5471 ▲ 0.31%LTC $59.73 ▼ 1.19%TAO $263.55 ▼ 0.30%ADA $0.2170 ▼ 0.87%AVAX $9.34 ▲ 1.83%ASTER $0.7000 ▼ 1.57%AAVE $149.41 ▲ 1.58%LIT $3.45 ▼ 5.76%PUMP $0.004653 ▼ 5.24%XMR $612.95 ▼ 3.44%
FCoinFoss

IRYS Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.0279 · en önemli metrikler tek sayfada

$64.54M
Toplam açık pozisyon (OI)
$1.85M
Likitasyonlar 24 h
0.0179%
Ø Fonlama Oranı
$660.89M
Hacim 24 h
$0.0269
Spot Fiyat
+22.79%
Değişim (24s)
$53.46M
Piyasa Değeri
$142.99M
Spot Hacim 24 h

IRYS Piyasa Analizi

IRYS, kripto para piyasa değeri sıralamasında #471 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.0279 olup son 24 saatte +22,79% yükseldi, son 7 günde ise +103,71% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $53.46M, 24 saatlik spot işlem hacmi $142.99M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $64.54M — en büyük pay %41,6 ile KuCoin borsasında; 10 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0179 — hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Son 24 saatte 2.086 işlemde toplam $1.85M IRYS pozisyonu likide edildi ($492.7K long, $1.36M short — likitasyonların %73'i short tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,087: long tarafı hafif ağır basıyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (8)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$15.33M23.8%+33.39%
OKX$6.09M9.4%+118.00%
Bybit$9.66M15.0%+31.13%
Bitget$3.35M5.2%+35.46%
Gate$1.34M2.1%+53.06%
Aster$945.0K1.5%+105.19%
KuCoin$26.86M41.6%+362.68%
MEXC$968.5K1.5%+24.49%

Fonlama Oranı borsa bazında (10)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Aster0.0917%100.4%
KuCoin0.0515%56.4%
Binance0.0100%10.9%
Lbank0.0100%10.9%
MEXC0.0099%10.8%
Bitunix0.0087%9.6%
Bybit0.0050%5.5%
Bitget0.0050%5.5%
Gate0.0031%3.4%
BingX-0.0156%-17.1%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$3.3K$83.6K$86.9K88
4 saat$67.8K$781.5K$849.3K816
12 saat$79.8K$919.4K$999.1K1.042
24 saat$492.7K$1.36M$1.85M2.086

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance52.1%47.9%1.087
OKX28.6%71.4%0.400
Bybit37.2%62.8%0.591
Bitget34.5%65.5%0.527
Gate40.1%59.9%0.671

IRYS 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.003%0.001%0.005%0.009%0.013%16/1017/1018/1019/1021/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$344K$17M$34M$51M$67M16/1017/1018/1019/1021/1022/1023/10

IRYS Detayları

→ IRYS: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ IRYS: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ IRYS: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ IRYS: Long/Short Oranı
→ IRYS: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

IRYS ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #465–#477):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
465STAR$0.1361-5,90%$54.83M
466URANO$0.0548+0,00%$54.79M
467ENJ$0.0268-2,55%$53.93M
468ELF$0.0649+4,09%$53.76M
469MSTRB$147.19-0,34%$53.75M
470T$0.004795-0,28%$53.52M
472MUBARAK$0.0533-3,07%$53.34M
473NUSD$0.9983+0,00%$53.30M
474FONQ$0.0761-0,29%$53.24M
475XPR$0.001858-0,35%$53.23M

Sıkça Sorulan Sorular

IRYS fiyatı şu anda ne kadar?

IRYS şu anda $0.0279 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte +22,79% yükseldi, son 7 günlük değişim +103,71%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

IRYS piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

IRYS toplam piyasa değeri $53.46M ve kripto para sıralamasında #471 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $142.99M.

IRYS açık pozisyonu (OI) ne kadar?

IRYS vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $64.54M. En büyük pay %41,6 ile KuCoin borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

IRYS fonlama oranı ne anlama geliyor?

10 borsanın ortalama IRYS fonlama oranı şu anda %0,0179 (yıllıklandırılmış yaklaşık %19,6). Bu değer hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar IRYS pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 2.086 işlemde toplam $1.85M değerinde IRYS pozisyonu likide edildi. Bunun $492.7K kadarı long, $1.36M kadarı short pozisyonlardan geldi.

IRYS için diğer veriler

IRYS Likitasyonlar · IRYS Fonlama Oranı · IRYS Açık Pozisyon · IRYS L/S Oranı · IRYS Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

IRYS nedir?

IRYS, piyasa değerine göre şu anda 422. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $53.46M seviyesindedir.

Bu sayfada IRYS için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

IRYS farklı para birimlerinde

Para birimi1 IRYS değeri
TRY₺1,34
USD$0,02691
EUR€0,02399
GBP£0,02009
RUBRUB 2,19
CNYCN¥0,18

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.