BTC $81.659 ▼ 1.31%ETH $2.399 ▼ 1.69%SOL $103.94 ▼ 1.26%HYPE $77.90 ▼ 1.10%ZEC $1.216 ▼ 5.53%XRP $1.32 ▼ 1.91%NEAR $4.91 ▼ 3.00%DOGE $0.0795 ▼ 0.53%BNB $740.30 ▲ 0.10%XAUT $4.011 ▼ 1.06%SUI $0.9903 ▼ 1.15%UNI $7.14 ▼ 1.07%ENA $0.1999 ▼ 1.11%LINK $12.14 ▼ 0.64%WLD $0.5479 ▼ 0.99%LTC $59.35 ▼ 1.93%TAO $260.95 ▼ 1.41%ADA $0.2150 ▼ 2.19%AVAX $9.25 ▲ 0.86%ASTER $0.6986 ▼ 2.05%LIT $3.46 ▼ 6.55%AAVE $148.59 ▲ 1.01%PUMP $0.004604 ▼ 6.59%XMR $611.65 ▼ 0.07%BTC $81.659 ▼ 1.31%ETH $2.399 ▼ 1.69%SOL $103.94 ▼ 1.26%HYPE $77.90 ▼ 1.10%ZEC $1.216 ▼ 5.53%XRP $1.32 ▼ 1.91%NEAR $4.91 ▼ 3.00%DOGE $0.0795 ▼ 0.53%BNB $740.30 ▲ 0.10%XAUT $4.011 ▼ 1.06%SUI $0.9903 ▼ 1.15%UNI $7.14 ▼ 1.07%ENA $0.1999 ▼ 1.11%LINK $12.14 ▼ 0.64%WLD $0.5479 ▼ 0.99%LTC $59.35 ▼ 1.93%TAO $260.95 ▼ 1.41%ADA $0.2150 ▼ 2.19%AVAX $9.25 ▲ 0.86%ASTER $0.6986 ▼ 2.05%LIT $3.46 ▼ 6.55%AAVE $148.59 ▲ 1.01%PUMP $0.004604 ▼ 6.59%XMR $611.65 ▼ 0.07%
FCoinFoss

ARC Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.0561 · en önemli metrikler tek sayfada

$17.94M
Toplam açık pozisyon (OI)
$41.7K
Likitasyonlar 24 h
0.0123%
Ø Fonlama Oranı
$60.19M
Hacim 24 h
$0.0558
Spot Fiyat
-7.93%
Değişim (24s)
$55.74M
Piyasa Değeri
$6.37M
Spot Hacim 24 h

ARC Piyasa Analizi

ARC, kripto para piyasa değeri sıralamasında #458 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.0561 olup son 24 saatte -7,93% geriledi, son 7 günde ise +57,63% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $55.74M, 24 saatlik spot işlem hacmi $6.37M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $17.94M — en büyük pay %60,1 ile Binance borsasında; 10 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0123 — hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Son 24 saatte 138 işlemde toplam $41.7K ARC pozisyonu likide edildi ($23.3K long, $18.4K short — likitasyonların %56'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 1,513: long tarafı belirgin şekilde baskın — hesapların büyük çoğunluğu yükseliş bekliyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (9)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$10.79M60.1%-13.64%
Bybit$1.80M10.1%-18.89%
Bitget$1.45M8.1%-15.46%
Gate$1.45M8.1%-11.44%
Aster$17.3K0.1%-18.52%
Crypto.com$3.1K0.0%-11.60%
Kraken$95.4K0.5%+2.72%
KuCoin$2.32M12.9%-8.31%
Lighter$14.5K0.1%-48.62%

Fonlama Oranı borsa bazında (10)

BorsaRateYıllıklandırılmış
KuCoin0.0355%38.9%
Crypto.com0.0315%34.4%
Kraken0.0157%17.1%
Lighter0.0096%10.5%
Bybit0.0065%7.1%
Bitget0.0055%6.0%
Binance0.0050%5.5%
Gate0.0050%5.5%
Aster0.0050%5.5%
BingX0.0035%3.8%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$0$00
4 saat$0$9.9K$9.9K10
12 saat$928$12.7K$13.6K32
24 saat$23.3K$18.4K$41.7K138

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance60.2%39.8%1.513

ARC 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

0.003%0.011%0.019%0.027%0.035%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$11M$14M$17M$20M$22M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

ARC Detayları

→ ARC: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ ARC: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ ARC: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ ARC: Long/Short Oranı
→ ARC: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

ARC ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #452–#464):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
452VX$45.166+12.138,79%$57.27M
453PURR$0.0959-3,60%$57.04M
454XDAI$0.9985-0,40%$56.85M
455EARNUSD$1.04-0,01%$56.29M
456EXOD$5.38+4,74%$56.22M
457CROSS$0.1136+4,23%$56.11M
459EDU$0.0656-9,90%$55.35M
460GBPSAFO$1.37-0,03%$55.34M
461PMUSD$0.5886+0,82%$55.33M
462MUB$870.27-1,97%$55.22M

Sıkça Sorulan Sorular

ARC fiyatı şu anda ne kadar?

ARC şu anda $0.0561 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte -7,93% geriledi, son 7 günlük değişim +57,63%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

ARC piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

ARC toplam piyasa değeri $55.74M ve kripto para sıralamasında #458 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $6.37M.

ARC açık pozisyonu (OI) ne kadar?

ARC vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $17.94M. En büyük pay %60,1 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

ARC fonlama oranı ne anlama geliyor?

10 borsanın ortalama ARC fonlama oranı şu anda %0,0123 (yıllıklandırılmış yaklaşık %13,4). Bu değer hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar ARC pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 138 işlemde toplam $41.7K değerinde ARC pozisyonu likide edildi. Bunun $23.3K kadarı long, $18.4K kadarı short pozisyonlardan geldi.

ARC için diğer veriler

ARC Likitasyonlar · ARC Fonlama Oranı · ARC Açık Pozisyon · ARC L/S Oranı · ARC Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

ARC nedir?

ARC, piyasa değerine göre şu anda 410. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $55.74M seviyesindedir.

Bu sayfada ARC için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

ARC farklı para birimlerinde

Para birimi1 ARC değeri
TRY₺2,77
USD$0,05575
EUR€0,04971
GBP£0,04163
RUBRUB 4,55
CNYCN¥0,3729

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.