BTC $81.166 ▼ 4.08%ETH $2.378 ▼ 5.41%SOL $103.49 ▼ 4.65%HYPE $77.07 ▼ 5.54%ZEC $1.194 ▼ 12.41%XRP $1.31 ▼ 5.65%NEAR $4.88 ▼ 9.13%DOGE $0.0782 ▼ 6.06%BNB $728.68 ▼ 3.01%XAUT $4.048 ▼ 0.15%SUI $0.9747 ▼ 6.79%UNI $6.97 ▼ 8.32%ENA $0.1975 ▼ 11.09%LINK $11.88 ▼ 6.29%WLD $0.5263 ▼ 8.06%LTC $58.44 ▼ 5.57%TAO $255.44 ▼ 7.96%ADA $0.2114 ▼ 7.36%AVAX $9.10 ▼ 0.65%XMR $613.40 ▲ 1.27%LIT $3.55 ▲ 0.99%ASTER $0.6983 ▼ 3.11%AAVE $145.29 ▼ 1.10%PUMP $0.004562 ▼ 8.64%BTC $81.166 ▼ 4.08%ETH $2.378 ▼ 5.41%SOL $103.49 ▼ 4.65%HYPE $77.07 ▼ 5.54%ZEC $1.194 ▼ 12.41%XRP $1.31 ▼ 5.65%NEAR $4.88 ▼ 9.13%DOGE $0.0782 ▼ 6.06%BNB $728.68 ▼ 3.01%XAUT $4.048 ▼ 0.15%SUI $0.9747 ▼ 6.79%UNI $6.97 ▼ 8.32%ENA $0.1975 ▼ 11.09%LINK $11.88 ▼ 6.29%WLD $0.5263 ▼ 8.06%LTC $58.44 ▼ 5.57%TAO $255.44 ▼ 7.96%ADA $0.2114 ▼ 7.36%AVAX $9.10 ▼ 0.65%XMR $613.40 ▲ 1.27%LIT $3.55 ▲ 0.99%ASTER $0.6983 ▼ 3.11%AAVE $145.29 ▼ 1.10%PUMP $0.004562 ▼ 8.64%
FCoinFoss

CLANKER Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $11.90 · en önemli metrikler tek sayfada

$3.09M
Toplam açık pozisyon (OI)
$2.6K
Likitasyonlar 24 h
0.0143%
Ø Fonlama Oranı
$11.12M
Hacim 24 h
$13.57
Spot Fiyat
+2.07%
Değişim (24s)
$13.38M
Piyasa Değeri
$1.13M
Spot Hacim 24 h

CLANKER Piyasa Analizi

CLANKER, kripto para piyasa değeri sıralamasında #1506 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $11.90 olup son 24 saatte +2,07% yükseldi, son 7 günde ise -2,32% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $13.38M, 24 saatlik spot işlem hacmi $1.13M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $3.09M — en büyük pay %50,7 ile Binance borsasında; 10 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0143 — hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Son 24 saatte 7 işlemde toplam $2.6K CLANKER pozisyonu likide edildi ($2.6K long, $0 short — likitasyonların %100'i long tarafında).

Açık Pozisyon borsa bazında (7)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$1.57M50.7%-0.46%
Bybit$438.6K14.2%-4.04%
Bitget$522.7K16.9%+1.12%
Gate$55.2K1.8%-0.73%
Aster$39.2K1.3%-16.78%
KuCoin$285.5K9.2%+34.93%
MEXC$183.8K5.9%+13.35%

Fonlama Oranı borsa bazında (10)

BorsaRateYıllıklandırılmış
KuCoin0.0404%44.2%
Gate0.0329%36.0%
BingX0.0129%14.1%
Lbank0.0122%13.4%
Binance0.0119%13.0%
MEXC0.0118%12.9%
Aster0.0056%6.1%
Bybit0.0050%5.5%
Bitget0.0050%5.5%
Bitunix0.0050%5.5%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$0$00
4 saat$0$0$00
12 saat$338$0$3384
24 saat$2.6K$0$2.6K7

CLANKER 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

0.005%0.006%0.007%0.009%0.010%15/1017/1018/1019/1020/1021/1022/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$3M$3M$3M$3M$3M15/1017/1018/1019/1020/1021/1022/10

CLANKER Detayları

→ CLANKER: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ CLANKER: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ CLANKER: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ CLANKER: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

CLANKER ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #1500–#1512):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
1500GROVE$0.0255-8,38%$13.44M
1501$KET$0.0134+5,01%$13.43M
1502NALPHA$1.11+0,00%$13.43M
1503EFI$13.42+5,63%$13.42M
1504THQ$0.0160+25,70%$13.40M
1505EGL1$0.0140-10,00%$13.40M
1507TA$0.0743-0,10%$13.38M
1508PRESPCX$140.71+0,80%$13.36M
1509CORN$0.0254+0,15%$13.33M
1510PDDON$88.00+0,13%$13.31M

Sıkça Sorulan Sorular

CLANKER fiyatı şu anda ne kadar?

CLANKER şu anda $11.90 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte +2,07% yükseldi, son 7 günlük değişim -2,32%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

CLANKER piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

CLANKER toplam piyasa değeri $13.38M ve kripto para sıralamasında #1506 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $1.13M.

CLANKER açık pozisyonu (OI) ne kadar?

CLANKER vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $3.09M. En büyük pay %50,7 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

CLANKER fonlama oranı ne anlama geliyor?

10 borsanın ortalama CLANKER fonlama oranı şu anda %0,0143 (yıllıklandırılmış yaklaşık %15,6). Bu değer hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar CLANKER pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 7 işlemde toplam $2.6K değerinde CLANKER pozisyonu likide edildi. Bunun $2.6K kadarı long, $0 kadarı short pozisyonlardan geldi.

CLANKER için diğer veriler

CLANKER Likitasyonlar · CLANKER Fonlama Oranı · CLANKER Açık Pozisyon · CLANKER Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

CLANKER nedir?

CLANKER, piyasa değerine göre şu anda 998. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $13.38M seviyesindedir.

Bu sayfada CLANKER için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

CLANKER farklı para birimlerinde

Para birimi1 CLANKER değeri
TRY₺673,65
USD$13,57
EUR€12,08
GBP£10,13
RUBRUB 1.112,79
CNYCN¥90,77

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.