BTC $81.852 ▼ 1.15%ETH $2.412 ▼ 1.14%SOL $104.38 ▼ 1.00%HYPE $77.95 ▼ 1.23%ZEC $1.227 ▼ 5.35%XRP $1.32 ▼ 1.81%NEAR $4.97 ▼ 3.40%DOGE $0.0796 ▼ 0.97%BNB $739.10 ▼ 0.34%XAUT $4.022 ▼ 0.80%SUI $0.9900 ▼ 1.69%UNI $7.13 ▼ 1.72%ENA $0.2000 ▼ 3.41%LINK $12.19 ▼ 0.89%WLD $0.5537 ▼ 3.08%LTC $59.38 ▼ 2.30%TAO $260.43 ▼ 1.75%ADA $0.2154 ▼ 2.58%AVAX $9.22 ▲ 0.62%ASTER $0.6996 ▼ 1.71%LIT $3.50 ▼ 7.09%AAVE $148.60 ▲ 1.02%PUMP $0.004643 ▼ 6.70%XMR $610.31 ▲ 0.16%BTC $81.852 ▼ 1.15%ETH $2.412 ▼ 1.14%SOL $104.38 ▼ 1.00%HYPE $77.95 ▼ 1.23%ZEC $1.227 ▼ 5.35%XRP $1.32 ▼ 1.81%NEAR $4.97 ▼ 3.40%DOGE $0.0796 ▼ 0.97%BNB $739.10 ▼ 0.34%XAUT $4.022 ▼ 0.80%SUI $0.9900 ▼ 1.69%UNI $7.13 ▼ 1.72%ENA $0.2000 ▼ 3.41%LINK $12.19 ▼ 0.89%WLD $0.5537 ▼ 3.08%LTC $59.38 ▼ 2.30%TAO $260.43 ▼ 1.75%ADA $0.2154 ▼ 2.58%AVAX $9.22 ▲ 0.62%ASTER $0.6996 ▼ 1.71%LIT $3.50 ▼ 7.09%AAVE $148.60 ▲ 1.02%PUMP $0.004643 ▼ 6.70%XMR $610.31 ▲ 0.16%
FCoinFoss

ALICE Fiyatı — Türev Genel Bakış.

Fiyat $0.1414 · en önemli metrikler tek sayfada

$4.18M
Toplam açık pozisyon (OI)
$23.6K
Likitasyonlar 24 h
-0.0016%
Ø Fonlama Oranı
$5.05M
Hacim 24 h
$0.1610
Spot Fiyat
+1.82%
Değişim (24s)
$16.04M
Piyasa Değeri
$3.88M
Spot Hacim 24 h

ALICE Piyasa Analizi

ALICE, kripto para piyasa değeri sıralamasında #1293 konumunda yer alıyor. Güncel fiyatı $0.1414 olup son 24 saatte +1,82% yükseldi, son 7 günde ise -9,32% değişim gösterdi. Toplam piyasa değeri $16.04M, 24 saatlik spot işlem hacmi $3.88M seviyesinde.

Türev tarafında toplam açık pozisyon (OI) $4.18M — en büyük pay %50,3 ile Binance borsasında; 11 borsanın ortalama fonlama oranı %-0,0016 — nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Son 24 saatte 28 işlemde toplam $23.6K ALICE pozisyonu likide edildi ($23.6K long, $40 short — likitasyonların %100'i long tarafında). Hesap bazlı long/short oranı 2,166: long tarafı belirgin şekilde baskın — hesapların büyük çoğunluğu yükseliş bekliyor.

Açık Pozisyon borsa bazında (8)

BorsaAçık PozisyonPayΔ 24 h
Binance$2.10M50.3%-1.82%
Bybit$360.7K8.6%-11.02%
Bitget$776.1K18.6%-3.02%
Gate$134.6K3.2%-13.61%
Aster$22.7K0.5%-0.64%
Kraken$25.4K0.6%-28.27%
KuCoin$219.9K5.3%-11.76%
MEXC$541.5K12.9%-11.16%

Fonlama Oranı borsa bazında (11)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Gate0.0100%11.0%
KuCoin0.0050%5.5%
Binance0.0025%2.7%
Lbank0.0025%2.7%
MEXC0.0024%2.6%
BingX0.0023%2.5%
Aster-0.0017%-1.8%
Bitunix-0.0019%-2.1%
Bitget-0.0093%-10.2%
Kraken-0.0107%-11.8%
Bybit-0.0191%-20.9%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$40$401
4 saat$0$40$402
12 saat$10.2K$40$10.3K12
24 saat$23.6K$40$23.6K28

Long/Short Oranı (hesap bazında)

BorsaLong %Short %Oran
Binance68.4%31.6%2.166

ALICE 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.009%-0.005%-0.002%0.002%0.006%16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$4M$4M$5M$5M$5M16/1017/1018/1019/1020/1022/1023/10

ALICE Detayları

→ ALICE: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ ALICE: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ ALICE: Açık Pozisyon (borsa payları, 24s değişim)
→ ALICE: Long/Short Oranı
→ ALICE: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Piyasa Değerinde Komşu Coinler

ALICE ile benzer piyasa değerine sahip coinler (sıralama #1287–#1299):

#CoinFiyat24 s ±Piyasa Değeri
1287TUT$0.0194+1,33%$16.09M
1288NST$1.86-5,65%$16.06M
1289BREW$0.0159+6,21%$16.06M
1290EPIC$0.8332-2,66%$16.06M
1291RIZE$0.007389+30,30%$16.05M
1292HI$0.0161+18,78%$16.04M
1294ARARA$0.000442-0,08%$16.04M
1295ETRUSD$1.01+0,00%$16.02M
1296CATALORIAN$0.0160+0,00%$16.01M
1297MERC$0.004165-1,93%$15.99M

Sıkça Sorulan Sorular

ALICE fiyatı şu anda ne kadar?

ALICE şu anda $0.1414 seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte +1,82% yükseldi, son 7 günlük değişim -9,32%. Veriler dakikalar içinde güncellenir.

ALICE piyasa değeri ne kadar ve kaçıncı sırada?

ALICE toplam piyasa değeri $16.04M ve kripto para sıralamasında #1293 konumunda. 24 saatlik spot işlem hacmi $3.88M.

ALICE açık pozisyonu (OI) ne kadar?

ALICE vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon $4.18M. En büyük pay %50,3 ile Binance borsasında. Açık pozisyon, kapatılmamış türev sözleşmelerin toplam değerini gösterir; artışı piyasaya yeni para girdiğine işaret eder.

ALICE fonlama oranı ne anlama geliyor?

11 borsanın ortalama ALICE fonlama oranı şu anda %-0,0016 (yıllıklandırılmış yaklaşık %-1,8). Bu değer nötr bölgede — long ve short talebi dengede. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar ALICE pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 28 işlemde toplam $23.6K değerinde ALICE pozisyonu likide edildi. Bunun $23.6K kadarı long, $40 kadarı short pozisyonlardan geldi.

ALICE için diğer veriler

ALICE Likitasyonlar · ALICE Fonlama Oranı · ALICE Açık Pozisyon · ALICE L/S Oranı · ALICE Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları

ALICE nedir?

ALICE, piyasa değerine göre şu anda 961. sırada yer alan bir kripto para birimidir; toplam piyasa değeri yaklaşık $16.04M seviyesindedir.

Bu sayfada ALICE için gerçek zamanlı verileri bulabilirsiniz: fiyat, işlem hacmi, açık pozisyon, fonlama oranları ve diğer piyasa istatistikleri.

ALICE farklı para birimlerinde

Para birimi1 ALICE değeri
TRY₺8,00
USD$0,161
EUR€0,1435
GBP£0,1202
RUBRUB 13,12
CNYCN¥1,08

USD fiyatından hesaplanmıştır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.