BTC $81.783 ▼ 1.18%ETH $2.403 ▼ 1.47%SOL $104.37 ▼ 0.58%HYPE $78.15 ▼ 0.65%ZEC $1.224 ▼ 3.64%XRP $1.33 ▼ 1.49%NEAR $4.97 ▼ 0.76%DOGE $0.0798 ▼ 0.10%BNB $742.18 ▲ 0.32%XAUT $4.021 ▼ 0.74%SUI $0.9963 ▼ 0.33%UNI $7.18 ▲ 0.77%ENA $0.2024 ▲ 1.16%LINK $12.19 ▼ 0.03%WLD $0.5517 ▲ 1.62%LTC $59.56 ▼ 1.28%TAO $262.40 ▼ 0.54%ADA $0.2166 ▼ 0.87%AVAX $9.30 ▲ 1.40%ASTER $0.7005 ▼ 1.53%AAVE $149.54 ▲ 1.67%LIT $3.42 ▼ 6.40%PUMP $0.004647 ▼ 4.32%XMR $609.88 ▼ 5.96%BTC $81.783 ▼ 1.18%ETH $2.403 ▼ 1.47%SOL $104.37 ▼ 0.58%HYPE $78.15 ▼ 0.65%ZEC $1.224 ▼ 3.64%XRP $1.33 ▼ 1.49%NEAR $4.97 ▼ 0.76%DOGE $0.0798 ▼ 0.10%BNB $742.18 ▲ 0.32%XAUT $4.021 ▼ 0.74%SUI $0.9963 ▼ 0.33%UNI $7.18 ▲ 0.77%ENA $0.2024 ▲ 1.16%LINK $12.19 ▼ 0.03%WLD $0.5517 ▲ 1.62%LTC $59.56 ▼ 1.28%TAO $262.40 ▼ 0.54%ADA $0.2166 ▼ 0.87%AVAX $9.30 ▲ 1.40%ASTER $0.7005 ▼ 1.53%AAVE $149.54 ▲ 1.67%LIT $3.42 ▼ 6.40%PUMP $0.004647 ▼ 4.32%XMR $609.88 ▼ 5.96%
FCoinFoss

CSOPSAMSUNG2L Fiyatı — Türev Genel Bakış.

en önemli metrikler tek sayfada

—
Toplam açık pozisyon (OI)
$22.1K
Likitasyonlar 24 h
0.0224%
Ø Fonlama Oranı
$6.14M
Hacim 24 h

CSOPSAMSUNG2L Piyasa Analizi

Türev tarafında8 borsanın ortalama fonlama oranı %0,0224 — hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Son 24 saatte 19 işlemde toplam $22.1K CSOPSAMSUNG2L pozisyonu likide edildi ($22.1K long, $0 short — likitasyonların %100'i long tarafında).

Fonlama Oranı borsa bazında (8)

BorsaRateYıllıklandırılmış
Crypto.com0.0792%86.7%
Binance0.0277%30.3%
MEXC0.0274%30.0%
Lbank0.0266%29.1%
Bybit0.0181%19.8%
Gate0.0000%0.0%
HTX0.0000%0.0%
KuCoin0.0000%0.0%

Likitasyonlar zaman penceresi bazında

DönemLongShortToplamAdet
1 saat$0$0$00
4 saat$0$0$00
12 saat$7.5K$0$7.5K13
24 saat$22.1K$0$22.1K19

CSOPSAMSUNG2L 7 Günlük Geçmiş

Fonlama Oranı (Binance, saatlik)

-0.530%-0.244%0.042%0.328%0.614%16/1017/1018/1019/1021/1022/1023/10

Toplam Açık Pozisyon (tüm borsalar, saatlik)

$734K$826K$918K$1M$1M16/1017/1018/1019/1021/1022/1023/10

CSOPSAMSUNG2L Detayları

→ CSOPSAMSUNG2L: Likitasyonlar (zaman pencereleri, büyük emirler, borsa bazında)
→ CSOPSAMSUNG2L: Fonlama Oranları (tüm borsalar, yıllıklandırılmış)
→ CSOPSAMSUNG2L: İşlem Hacmi (paylar, 30 günlük seyir)

Sıkça Sorulan Sorular

CSOPSAMSUNG2L fonlama oranı ne anlama geliyor?

8 borsanın ortalama CSOPSAMSUNG2L fonlama oranı şu anda %0,0224 (yıllıklandırılmış yaklaşık %24,5). Bu değer hafif pozitif — piyasa temkinli iyimser, longlar shortlara küçük bir prim ödüyor. Pozitif oranlarda longlar shortlara, negatif oranlarda shortlar longlara ödeme yapar.

Son 24 saatte ne kadar CSOPSAMSUNG2L pozisyonu likide edildi?

Son 24 saatte 19 işlemde toplam $22.1K değerinde CSOPSAMSUNG2L pozisyonu likide edildi. Bunun $22.1K kadarı long, $0 kadarı short pozisyonlardan geldi.

CSOPSAMSUNG2L için diğer veriler

CSOPSAMSUNG2L Likitasyonlar · CSOPSAMSUNG2L Fonlama Oranı · CSOPSAMSUNG2L Hacim

İlgili Piyasa Sayfaları